Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Ania
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produ
...
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania. Polecam w 100%! :)
Rozwiń
Kinga
11-12-2022
Opinia zweryfikowana
Jakoś wykonania jak zwykle nie zawiodła, fotoobraz prezentuje się cudnie :)
Paweł
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wy
...
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wyszły świetne.
Rozwiń
Zbigniew
01-11-2022
Opinia zweryfikowana
Jak zawsze wszystko SUPER! Tak jest od wielu lat. Dziękuję!
Zyta Kowalczuk
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Bardzo polecam! Zamówiłam obrazki w ramce, ma super jakość i jest naprawdę jest bardzo ładny. Żywe
...
Bardzo polecam! Zamówiłam obrazki w ramce, ma super jakość i jest naprawdę jest bardzo ładny. Żywe kolory. Piękne ramki. Dziękuję Colorland.
Rozwiń
Adam
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Bardzo fajny produkt. Zamawiamy ze zdjęciami z podróży i przywieszamy za pomocą rzepów na klatce sch
...
Bardzo fajny produkt. Zamawiamy ze zdjęciami z podróży i przywieszamy za pomocą rzepów na klatce schodowej. Fajna pamiątka. Świetna jakość wykonania.
Rozwiń
Paula
21-09-2022
Opinia zweryfikowana
Wykonałam sobie plakat ze zdjęcia. Oprawiłam w ramkę. Wyszedł wspaniale. Teraz ozdabia wnętrze mojeg
...
Wykonałam sobie plakat ze zdjęcia. Oprawiłam w ramkę. Wyszedł wspaniale. Teraz ozdabia wnętrze mojego pokoju. Polecam.
Rozwiń
Klara
21-09-2022
Opinia zweryfikowana
Te plakaty są przepiękne. Oddają wspaniale kolory. Już zastanawiam się, które z moich zdjęć wykonam
...
Te plakaty są przepiękne. Oddają wspaniale kolory. Już zastanawiam się, które z moich zdjęć wykonam jako następne - w wielkim formacie.
Rozwiń
Anna
11-04-2023
Opinia zweryfikowana
Jak zawsze szybcy i wspaniali!! Kolejny prezent bardzo udany. Polecam!!