📢 Dostawa GRATIS aż do 24.06? Tylko z GLS. Zamów fotoprezenty za min. 129 zł i skorzystaj! 🚚
Sprawdźświetna jakość, wyszła piękna dekoracja w salonie. polecam :)
Prezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Jak zawsze szybcy i wspaniali!! Kolejny prezent bardzo udany. Polecam!!
Jakoś wykonania jak zwykle nie zawiodła, fotoobraz prezentuje się cudnie :)
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa real ...
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa realizacja zamównia , wszystko szybko i sprawnie.Tak też było i tym razem ....a może nawet jeszcze lepiej, ponieważ zamówiłam fotoobraz -zamówienie wysłałam w niedzielę a potrzebowałam go na przyszły piątek bo był on prezentem na urodziny.Dzień przed urodzinami obraz był u mnie.Bardzo dziekuję i POLECAM
RozwińJak zawsze wszystko SUPER! Tak jest od wielu lat. Dziękuję!
Łatwe projektowanie polecam. Trochę drogo a po za tym wszystko ok.
Obraz bardzo ładny, super jakość jak zawsze
Piękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam
Wynik podany jest na podstawie 29 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie