Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wy ...
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wyszły świetne.
RozwińObraz bardzo ładny, super jakość jak zawsze
Jak zawsze wszystko SUPER! Tak jest od wielu lat. Dziękuję!
Bardzo dziękuję za foto obrazy i szybką realizację. Usługa na szóstkę a obdarowani zachwyceni. Pozdr ...
Bardzo dziękuję za foto obrazy i szybką realizację. Usługa na szóstkę a obdarowani zachwyceni. Pozdrawiam
RozwińZamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produ ...
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania. Polecam w 100%! :)
RozwińZamówiony obraz jest bardzo ładny, kolory bardzo dobre. O to mi chodziło.
Świetny pomysł na prezent! Polecam serdecznie, koleżanka mega zadowolona.
Zamówiłam już kilka zdięć na płótnie. Bardzo dobra jakość wykonania. Super prezent.
Jakoś wykonania jak zwykle nie zawiodła, fotoobraz prezentuje się cudnie :)
Wynik podany jest na podstawie 29 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie