Obraz bardzo ładny, super jakość jak zawsze
Złożyłam zamówienie na colorlandGo przeoczający czas realizacji. Obraz był mi potrzebny wcześniej po ...
Złożyłam zamówienie na colorlandGo przeoczający czas realizacji. Obraz był mi potrzebny wcześniej ponieważ był prezentem urodzinowym. Na moją prośbę zamówienie zostało ekspresowo zrealizowane. Bardzo polecam.
RozwińJakoś wykonania jak zwykle nie zawiodła, fotoobraz prezentuje się cudnie :)
Łatwe projektowanie polecam. Trochę drogo a po za tym wszystko ok.
świetna jakość, wyszła piękna dekoracja w salonie. polecam :)
Rewelacja. Zdjęcia na płutnie rewelacja. Tanio i szybko
Witam. Zamówiłam obraz ze zdjęcia i jestem mega zadowolona tak jak osoba która dostała ten obraz. Po ...
Witam. Zamówiłam obraz ze zdjęcia i jestem mega zadowolona tak jak osoba która dostała ten obraz. Polecam bez wątpienia.
RozwińZamówiony obraz jest bardzo ładny, kolory bardzo dobre. O to mi chodziło.
Jakość obrazu super jak zawsze . Z czystym sumieniem polecam każdemu
Wynik podany jest na podstawie 29 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie