Jakość obrazu super jak zawsze . Z czystym sumieniem polecam każdemu
Piękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam
zamawiam fotoobraz już po raz kolejny chyba 5-ty, jakość świetna, dobrze się współpracuje i niezwodo ...
zamawiam fotoobraz już po raz kolejny chyba 5-ty, jakość świetna, dobrze się współpracuje i niezwodoność ! Kalendarze już nawet nie policzę ile lat zamawiamy. Te prezenty stały się u nas już tradycją i każdy na nie czeka najbardziej. to by nie były święta, gdyby nie było kalendarza.
RozwińWykonałam w Colorland obraz 100x70 - zdjęcie całej rodziny. Ofiarowałam go na prezent dla rodziców. ...
Wykonałam w Colorland obraz 100x70 - zdjęcie całej rodziny. Ofiarowałam go na prezent dla rodziców. Są zachwyceni. Obraz wisi na głównie ścianie w salonie. Są na nim wszystkie dzieci, wnuki. To wspaniała pamiątka. Świetna jakość wykonania. Polecam
Rozwińświetna jakość, wyszła piękna dekoracja w salonie. polecam :)
Zamówiłam już kilka zdięć na płótnie. Bardzo dobra jakość wykonania. Super prezent.
Witam. Zamówiłam obraz ze zdjęcia i jestem mega zadowolona tak jak osoba która dostała ten obraz. Po ...
Witam. Zamówiłam obraz ze zdjęcia i jestem mega zadowolona tak jak osoba która dostała ten obraz. Polecam bez wątpienia.
RozwińPrezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Super program do projektowania. Super wydruk i obsługa
Wynik podany jest na podstawie 29 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie