📢 DARMOWA DOSTAWA dla zamówień już od 149 zł? Doradzam! Tylko do 28.06.2026 r. 🚚
Łatwe projektowanie polecam. Trochę drogo a po za tym wszystko ok.
Zamówiłam już kilka zdięć na płótnie. Bardzo dobra jakość wykonania. Super prezent.
Piękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. ...
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. Następnym razem spróbuję z własnym zdjęciem! :)
RozwińJakość obrazu super jak zawsze . Z czystym sumieniem polecam każdemu
Świetny pomysł na prezent! Polecam serdecznie, koleżanka mega zadowolona.
Jestem bardzo zadowolona, fotoobraz robi wrażenie, staranność wykonania na wysokim poziomie. Super o ...
Jestem bardzo zadowolona, fotoobraz robi wrażenie, staranność wykonania na wysokim poziomie. Super opcja na prezent. Bardzo POLECAM
RozwińJakoś wykonania jak zwykle nie zawiodła, fotoobraz prezentuje się cudnie :)
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której by ...
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której był prezentem:)
RozwińWynik podany jest na podstawie 29 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie