Świetny pomysł na prezent! Polecam serdecznie, koleżanka mega zadowolona.
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. ...
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. Następnym razem spróbuję z własnym zdjęciem! :)
RozwińObraz bardzo ładny, super jakość jak zawsze
Prezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Jakoś wykonania jak zwykle nie zawiodła, fotoobraz prezentuje się cudnie :)
zamawiam fotoobraz już po raz kolejny chyba 5-ty, jakość świetna, dobrze się współpracuje i niezwodo ...
zamawiam fotoobraz już po raz kolejny chyba 5-ty, jakość świetna, dobrze się współpracuje i niezwodoność ! Kalendarze już nawet nie policzę ile lat zamawiamy. Te prezenty stały się u nas już tradycją i każdy na nie czeka najbardziej. to by nie były święta, gdyby nie było kalendarza.
RozwińPiękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam
Super kreator. Obraz wyszedł rewelacyjny. Wszyscy zachwyceni a najbardziej obdarowany. Pamiątka na l ...
Super kreator. Obraz wyszedł rewelacyjny. Wszyscy zachwyceni a najbardziej obdarowany. Pamiątka na lata. Obsługa i wydruk bez problemów. Wszystko na czas zgodnie z opisami.
RozwińRewelacja. Zdjęcia na płutnie rewelacja. Tanio i szybko
Wynik podany jest na podstawie 29 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie