Łatwe projektowanie polecam. Trochę drogo a po za tym wszystko ok.
świetna jakość, wyszła piękna dekoracja w salonie. polecam :)
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której by ...
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której był prezentem:)
RozwińNajpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. ...
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. Następnym razem spróbuję z własnym zdjęciem! :)
RozwińPrezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Super program do projektowania. Super wydruk i obsługa
Świetny pomysł na prezent! Polecam serdecznie, koleżanka mega zadowolona.
Jakość obrazu super jak zawsze . Z czystym sumieniem polecam każdemu
Piękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam
Wynik podany jest na podstawie 29 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie