Prezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Jak zawsze wszystko SUPER! Tak jest od wielu lat. Dziękuję!
Jakość obrazu super jak zawsze . Z czystym sumieniem polecam każdemu
świetna jakość, wyszła piękna dekoracja w salonie. polecam :)
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo ...
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo dobrze opakowana przesyłka. Polecam
RozwińŚwietne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wy ...
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wyszły świetne.
RozwińJak zawsze szybcy i wspaniali!! Kolejny prezent bardzo udany. Polecam!!
zamawiam fotoobraz już po raz kolejny chyba 5-ty, jakość świetna, dobrze się współpracuje i niezwodo ...
zamawiam fotoobraz już po raz kolejny chyba 5-ty, jakość świetna, dobrze się współpracuje i niezwodoność ! Kalendarze już nawet nie policzę ile lat zamawiamy. Te prezenty stały się u nas już tradycją i każdy na nie czeka najbardziej. to by nie były święta, gdyby nie było kalendarza.
RozwińPiękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam
Wynik podany jest na podstawie 29 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie