FOTOKSIĄŻKA SZKOLNA

Stworzenie fotoksiążki szkolnej to uroczy zwyczaj, który, jako, że sprawdzony już w przypadku tysięcy uczniów, polecamy jak najlepszy sposób na zachowanie wspomnień z okresu szkoły. W tej kategorii znajdziecie zarówno wzory, które odpowiadają pojęciu kronika szkolna, znajdziecie tam również piękne wzory pasujące dla początkowych klas szkół.

KRONIKA
SZKOLNA

W całej tej zabawie – bo, jak sami się przekonacie tworzenie fotoksiążek szkolnych jest doskonałą zabawą – chodzi o wspomnienia. Czas płynie szybko, dzieciaki dorastają, kończą naukę w jednym typie szkół, idą do kolejnej – warto, więc mieć w domu pamiątkę, która pozwoli odnaleźć buzię coraz starszego dziecka na zdjęciach klasowych. Warto mieć również buzie koleżanek i kolegów ze szkoły dziecka, twarze nauczycieli lub przynajmniej wychowawcy. Fotoksiążka szkolna stanowić będzie piękny zapis wspomnień z lat szkolnych. Możecie nie martwić się o graficzną oprawę dla zdjęć – wszystkie proponowane przez nasz szablony przygotowali dla Was nasi ilustratorzy – wzorów jest mnóstwo, jesteśmy więc pewni, że znajdziecie coś dla siebie.

Fotoksiążka szkolna jako oryginalna pamiątka dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. Z roku na rok zdobywa coraz większą popularność oraz zatacza swoim zasięgiem coraz szersze kręgi. Wykorzystaj najciekawsze wzory szablonów o tematyce uczniowskiej i stwórz kronikę szkolną - pamiątkę na całe życie. Fotoksiążka klasowa to również pamiątka dla wychowawcy - nie zapomnij więc o dodatkowym egzemplarzu fotoksiążki szkolnej. Warto pomyśleć również o wyjątkowym prezencie dla osób, które poświęciły mnóstwo czasu i energii w proces edukacji Waszych dzieci – tworząc Wasz projekt nie zapomnijcie o fotoksiążce dla nauczyciela – z pewnością ucieszy go taki prezent.

Fotoksiążka szkolna przybrać może dowolną formę – można wykonać je dla swojego dziecka, można również, do czego Was zachęcamy, zaangażować do zabawy całą klasę – zróbcie dzieciom wspólną sesję, lub zabierzcie na wspólny wyjazd podczas którego powstaną zdjęcia stanowiące zawartość tej wyjątkowej kroniki szkolnych lat. Zaproście wszystkich do wspólnej zabawy i już dziś zacznijcie projektować pierwszą z wielu fotoksiążek szkolnych Waszego dziecka.

Wybierz jeden spośród 49 szablonów

Szkolna linia
wybierz
nowy
Kolorowe kredki 3D
wybierz
nowy
Kolorowe kredki
wybierz
nowy
Podziękowania dla nauczyciela
wybierz
nowy
Dziecięca przygoda
wybierz
nowy
Literkowo
wybierz
nowy
Potworki z klasy
wybierz
nowy
Szkolne wspomnienia
wybierz
nowy
Zeszyt szkolny
wybierz
nowy
School Story
wybierz
nowy
Obóz harcerski
wybierz
nowy
Na zakończenie roku
wybierz
nowy
Szkółka piłkarska
wybierz
nowy
Dla pierwszoklasisty
wybierz
nowy
Naukowcy
wybierz
nowy
Kronika szkolna
wybierz
nowy
Pamiątka z wycieczki
wybierz
nowy
Zgrana klasa
wybierz
nowy
Prezent dla wychowawcy
wybierz
nowy
Zawody sportowe
wybierz
nowy
Prezent dla nauczyciela
wybierz
nowy
Puzzle Kids
wybierz
nowy
Szkolna pamiątka
wybierz
nowy
Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka