FOTOKSIĄŻKA RODZINNA

Kategoria fotoksiążka rodzinna to kategoria w której zgromadziliśmy szablony adekwatne do szeroko pojętego życia rodzinnego. Znajdziecie tam zarówno wzory przydatne przy tworzeniu pamiątkowych fotoksiążek z wydarzeń takich jak kolejne urodziny dzieciaków lub Komunie Święte jak i wzory, które będą stanowić przepiękne tło dla zapisu wspomnień z życia rodziny nie powiązanego z żadnym konkretnym świętem.

RODZINNY
ALBUM

Albumy rodzinne mogą bowiem powstać zupełnie bez okazji, warto celebrować sam fakt bycia razem i uwieczniać dobre chwile w fotoksiążkach. Zapraszamy Was do przeglądnięcia proponowanych w kategorii fotoksiążka rodzinna szablonów – to szerokie spektrum rozwiązań estetycznych – znajdziecie tam zarówno klasyczne jak i nowoczesne propozycje, różnorodną paletę barw, cliparty oraz ramki dostosowane do stylistyki szablonu. Projektowane przez naszych ilustratorów i grafików wzory są piękne, zrównoważone i przemyślane -za każdym razem pozwolą stworzyć Wasz album rodzinny jako idealnie zharmonizowaną całość.

My w Colorland uważamy, że fotoksiążka rodzinna powinna być tworzona jak najczęściej, tak, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju zapis życia rodziny. Taka kronika będzie z roku na rok zyskiwała na swojej wartości, a z czasem stanie się wręcz bezcenna. O tym jak ważne są rodzinne wspomnienia opowiedzieć Wam mogą osoby, na co dzień pozbawione możliwości uczestnictwa w rodzinnych wydarzeniach. Pomyślcie o bliskich mieszkających za granicą i twórzcie fotoksiążki rodzinne również z myślą o nich. Fotografie z najważniejszych wydarzeń rodzinnych wręczone na prezent osobom mieszkającym z dala od Was będą dla nich niejednokrotnie cenniejsze niż każdy inny upominek. Albumy rodzinne pozwolą im bowiem pozostać częścią rodziny mimo dzielącej Was odległości. Polecamy tworzenie fotoksiążkek rodzinnych nawet, gdy wszyscy mieszkacie blisko siebie, należy chronić wspomnienia z myślą o kolejnych pokoleniach – to rodzaj misji, którą należy wypełnić z zaangażowaniem, tak, aby najcenniejsze chwile wraz z upływem czasu nie odeszły w zapomnienie.

Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka