⏰ Pośpiesz się! Zamów fotoksiążki szkolne do 15.06.2026 r., aby zjawiły się na czas!⏰
SprawdźZamawiałem już wiele razy fotoksiążkę i inne fotoprezenty. W międzyczasie przyjemność stworzenia wła ...
Zamawiałem już wiele razy fotoksiążkę i inne fotoprezenty. W międzyczasie przyjemność stworzenia własnej fotoniespodzianki i dreszczyk po odbiorze, przy otwieraniu "jak wyszło"... Zawsze wysoka jakość, zawsze na czas i zawsze zachwyt.
RozwińWielokrotnie zamawiałam fotoksiążki w Colorlandzie. W tym roku także zamawiam jako podsumowanie całe ...
Wielokrotnie zamawiałam fotoksiążki w Colorlandzie. W tym roku także zamawiam jako podsumowanie całego roku.
RozwińTo mistrzostwo świata. Do Colorlandu wysłałam projekt w nocy z wtorku na środę a w najbliższy piątek ...
To mistrzostwo świata. Do Colorlandu wysłałam projekt w nocy z wtorku na środę a w najbliższy piątek fotoksiążki dotarły do mnie. Niesamowite
RozwińZamówiłam fotoalbum dla dziadków z zdjęciami ślubnymi, wyszło genialnie! Wszystko idealnie tak jak w ...
Zamówiłam fotoalbum dla dziadków z zdjęciami ślubnymi, wyszło genialnie! Wszystko idealnie tak jak w kreatorze, zdjęcia na papierze w super jakości, kartki można rozłożyć całkowicie na płasko - mega! Jestem bardzo zadowolona :) Album wygląda lepiej niż ten, który zaoferował nam profesjonalny fotograf.
RozwińW Firmie Colorand projektuję fotoksiążki od dawna. Jestem zadowolona. Jeden raz zdarzyło mi się, że ...
W Firmie Colorand projektuję fotoksiążki od dawna. Jestem zadowolona. Jeden raz zdarzyło mi się, że fotoksiążka przyszła z ubitym rogiem.
RozwińAlbumy wykonane bardzo profesjonalnie. Polecam na nietuzinkowy prezent na różne okazje.
Bardzo profesjonalna firma.Jak najbardziej polecam. Album jest pięknie wykonany. Zamówilam fotoalbum ...
Bardzo profesjonalna firma.Jak najbardziej polecam. Album jest pięknie wykonany. Zamówilam fotoalbum na ślub dzieci a teraz zamawiam kolejny na roczek wnusia. Jak najbardziej polecam firmę Colorland.
RozwińFotoksiązka przepiękna:) Para Młoda zadowolona z prezentu dziękuję
Moja pierwsza książka była 6 lat temu,wtedy trochę nieudolna ale dała wiele radości obdarowanemu. Pr ...
Moja pierwsza książka była 6 lat temu,wtedy trochę nieudolna ale dała wiele radości obdarowanemu. Przez te pare latek miałam okazję tworzyć kolejne książki odkrywając coraz to nowe możliwości. Okazje były różne: śluby,komunie,urodziny ,rocznice i inne okazje. Ja poprostu uwielbiam tworzyć te książki tym bardziej że osoby które dostają je w prezencie są zachwycone.
RozwińWynik podany jest na podstawie 341 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie