FOTOKSIĄŻKA Z PODRÓŻY

Fotoksiążka z podróży! Koniecznie uwiecznij na kartkach fotoksiążki swoje przeżycia i emocje z każdej wycieczki - zarówno z tournee dokoła świata, jak i krótkiego wypadu weekondowego. Fotoksiążka podróżnicza to swojego rodzaju album z Twoimi najcenniejszymi fotografiami z podróży. Stwórz niepowtarzalną kolekcję lub całą bibliotekę fotoksiążek podróżniczych i ciesz się wspomnieniami.

FOTOKSIĄŻKA
Z WAKACJI

Podróżowanie to przygoda i nie ma znaczenia czy odbywasz podróż do dalekiego kraju czy też zamierzasz eksplorować pobliskie miejscowości. Zwykle, w celu uwiecznienia swoich wrażeń i wspomnień podczas wyjazdów robi się mnóstwo zdjęć. Po powrocie do domu należy zająć się nimi jak najszybciej. Zanim wrażania wyblakną powinno się stworzyć fotoksiążkę z podróży – oryginalny zapis wspomnień, który będzie przypominał o wszystkim co działo się gdzieś tam, poza domem. Jeśli natomiast podróżujecie razem, rodzinnie, gdy towarzyszą Wam dzieci, obowiązkową pozycją po powrocie z urlopu jest fotoksiążka z wakacji. Mamy na tę okoliczność piękne szablony. Byliście nad morzem – szukajcie odpowiedniego szablonu, byliście w górach – również bez kłopotu znajdziecie dedykowany tej destynacji wzór.

Wybór jest ogromny, z pewnością odnajdziecie taki szablon, który będzie współgrał z Waszym poczuciem estetyki. Fotoksiążka wakacyjna nie musi bowiem w jednoznaczny sposób odpowiadać miejscu pobytu – w tej kategorii znajdziecie mnóstwo wzorów, które są po prostu piękne i w taki też sposób podkreślą Wasze wspomnienia z wojaży. Fotoksiążka wakacyjna to oprócz miejsca przechowywania wspomnień idealny sposób na ćwiczenie swojej wyobraźni, projektując po raz kolejny wracasz w miejsca, które wywołały emocje – radość, ekscytację czy podziw. Fotoksiążka z podróży jest dobrym pomysłem w przypadku, gdy wyjeżdża się kilka razy w roku - to uroczy zwyczaj, który pomaga trwale zatrzymać obrazy i wspomnienia. W przypadku natomiast, gdy podróżowanie zmienia się pasję, tworzenie fotoksiążki podróżniczej jest wręcz obowiązkowe – jest to bowiem dokumentacja tej części Twojego życia, która jest dla Ciebie bardzo istotna.

Fotoksiążka z wymarzonych wakacji to rodzaj podsumowania wszystkich działań podjętych w związku z wyjazdem. Cenna rada, im częściej podróżujesz tym częściej powinieneś projektować fotoksiążki z podróży. Duża dawka wspomnień i wrażeń może być zagrożona przez nieubłagany upływa czasu – nie ryzykuj i przenieś je wszystkie na karty wyjątkowej księgi – Twojej fotoksiążki z podróży.

Wybierz jeden spośród 48 szablonów

Wspomnienia z wakacji
wybierz
nowy
Edycja limitowana
Retro natura
wybierz
nowy
Na każdą okazję
wybierz
nowy
bestseller
Pusty szablon
wybierz
nowy
bestseller
Ożyw wspomnienia
wybierz
nowy
Mapa skarbów
wybierz
nowy
Komiksowe tło
wybierz
nowy
Rok w podróży
wybierz
nowy
W kolorach tęczy
wybierz
nowy
Wakacyjne zdjęcia
wybierz
nowy
Dziennik z podróży
wybierz
nowy
Wspomnienia z podróży
wybierz
nowy
Wakacyjne monstery
wybierz
nowy
Obóz harcerski
wybierz
nowy
Z marmurowym tłem
wybierz
nowy
Z kolorowym tłem
wybierz
nowy
Pamiątka z wycieczki
wybierz
nowy
Twój pamiętnik
wybierz
nowy
Pielgrzymka
wybierz
nowy
Wakacje w tropikach
wybierz
nowy
Lato czeka!
wybierz
nowy
Z wyjazdu
wybierz
nowy
Travel Maps
wybierz
nowy
Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka