FOTOKSIĄŻKA KULINARNA

Fotoksiążka kucharska? Cóż to takiego? Otóż jest to Twoja osobista książka kucharska, własnoręcznie stworzona - z Twoimi zdjęciami, Twoimi przepisami i Twoimi poradami. Pieczenie ciast oraz gotowanie ze swojej autorskiej książki kucharskiej to prawdziwa przyjemność! Co jeszcze możemy stworzyć dzięki naszym kulinarnym szablonom? Menu restauracji - bądź pewna, że menu w postaci fotoksiążki będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. A jak wiemy - w biznesie warto się wyróżniać.

FOTOKSIĄŻKA
KUCHARSKA Z PRZEPISAMI

Fotoksiążka kucharska to coś wyjątkowego. W kategorii kulinarne znajdziesz propozycje szablonów, które pomogą w codziennym życiu, staną się bezcennym prezentem albo wzmocnią Twój biznes lub pozwolą zbudować wizerunek. Ale po kolei. Dobrze gotujesz, często dzielisz się przepisami z przyjaciółmi, którzy to doceniają, bo wiedzą, że to będzie kulinarny hit? Teraz Ty doceń siebie – dzięki naszym szablonom i Twoim przepisom oraz zdjęciom powstanie Twoja osobista fotoksiążka kulinarna. Trochę pracy i oto stałaś się autorką słynnego dzieła, które będzie rozchwytywane przez znajomych. Hm, to również oznacza, że oto masz w rękach idealny upominek. Wręcz go osobie, która na to zasługuje – to będzie udany prezent.

Fotoksiążką z przepisami wcale nie musi powstać na bazie Twoich autorskich przepisów, jeśli od lat budzą Twój podziw pierogi babci, bądź zachodzisz w głowę jakim cudem mięso teściowej rozpływa się w ustach podejmij się misji ujawnienia tych tajemnych receptur. Zbierz przepisy i korzystając z szablonu książki kucharskiej zaprojektuj księgę pełną wyłącznie sprawdzonych przepisów. Dzięki Tobie receptury będą bezpieczne i zachowane dla kolejnych pokoleń. Każda rodzina posiada swój niepowtarzalny zestaw potraw, które szczególnie lubi lub które zwykle podaje się w święta, czy z którymi wiążą się jakieś wyjątkowe historie. Nie pozwól im popaść w zapomnienie – fotoksiążka kucharska Ci w tym pomoże.

Rozwiązania proponowane w kategorii kulinarne mogą okazać się przydatne nie tylko w Twojej prywatnej kuchni – jeśli zawodowo zajmujesz się gotowaniem, prowadzisz bistro, cukiernię, kawiarnię lub restaurację rozważ czy wykorzystanie opcji typu szablon książki kucharskiej nie mógłby pomóc Ci w prowadzeniu biznesu. Szablony z kategorii kulinarne nadają się do wykorzystania jako nietuzinkowe menu lub jako reklamowy nośnik dla Twojej kulinarnej działalności. Fotoksiążka kulinarna to również gratka dla blogerów kulinarnych. Oni z pewnością będą potrafić wykorzystać potencjał tkwiący w naszych wzorach - podejrzewamy, że macie mnóstwo zdjęć swoich potraw – wystarczy kilka chwil i perfekcyjna fotoksiążka kucharska Waszego autorstwa może stać się Waszym znakiem rozpoznawczym.

Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka