FOTOKSIĄŻKA KULINARNA

Fotoksiążka kucharska? Cóż to takiego? Otóż jest to Twoja osobista książka kucharska, własnoręcznie stworzona - z Twoimi zdjęciami, Twoimi przepisami i Twoimi poradami. Pieczenie ciast oraz gotowanie ze swojej autorskiej książki kucharskiej to prawdziwa przyjemność! Co jeszcze możemy stworzyć dzięki naszym kulinarnym szablonom? Menu restauracji - bądź pewna, że menu w postaci fotoksiążki będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. A jak wiemy - w biznesie warto się wyróżniać.

FOTOKSIĄŻKA
KUCHARSKA Z PRZEPISAMI

Fotoksiążka kucharska to coś wyjątkowego. W kategorii kulinarne znajdziesz propozycje szablonów, które pomogą w codziennym życiu, staną się bezcennym prezentem albo wzmocnią Twój biznes lub pozwolą zbudować wizerunek. Ale po kolei. Dobrze gotujesz, często dzielisz się przepisami z przyjaciółmi, którzy to doceniają, bo wiedzą, że to będzie kulinarny hit? Teraz Ty doceń siebie – dzięki naszym szablonom i Twoim przepisom oraz zdjęciom powstanie Twoja osobista fotoksiążka kulinarna. Trochę pracy i oto stałaś się autorką słynnego dzieła, które będzie rozchwytywane przez znajomych. Hm, to również oznacza, że oto masz w rękach idealny upominek. Wręcz go osobie, która na to zasługuje – to będzie udany prezent.

Fotoksiążką z przepisami wcale nie musi powstać na bazie Twoich autorskich przepisów, jeśli od lat budzą Twój podziw pierogi babci, bądź zachodzisz w głowę jakim cudem mięso teściowej rozpływa się w ustach podejmij się misji ujawnienia tych tajemnych receptur. Zbierz przepisy i korzystając z szablonu książki kucharskiej zaprojektuj księgę pełną wyłącznie sprawdzonych przepisów. Dzięki Tobie receptury będą bezpieczne i zachowane dla kolejnych pokoleń. Każda rodzina posiada swój niepowtarzalny zestaw potraw, które szczególnie lubi lub które zwykle podaje się w święta, czy z którymi wiążą się jakieś wyjątkowe historie. Nie pozwól im popaść w zapomnienie – fotoksiążka kucharska Ci w tym pomoże.

Rozwiązania proponowane w kategorii kulinarne mogą okazać się przydatne nie tylko w Twojej prywatnej kuchni – jeśli zawodowo zajmujesz się gotowaniem, prowadzisz bistro, cukiernię, kawiarnię lub restaurację rozważ czy wykorzystanie opcji typu szablon książki kucharskiej nie mógłby pomóc Ci w prowadzeniu biznesu. Szablony z kategorii kulinarne nadają się do wykorzystania jako nietuzinkowe menu lub jako reklamowy nośnik dla Twojej kulinarnej działalności. Fotoksiążka kulinarna to również gratka dla blogerów kulinarnych. Oni z pewnością będą potrafić wykorzystać potencjał tkwiący w naszych wzorach - podejrzewamy, że macie mnóstwo zdjęć swoich potraw – wystarczy kilka chwil i perfekcyjna fotoksiążka kucharska Waszego autorstwa może stać się Waszym znakiem rozpoznawczym.

Wybierz jeden spośród 4 szablonów

Pusty szablon
wybierz
nowy
bestseller
Twoje menu
wybierz
nowy
Przepysznik
wybierz
nowy
Cook Book
wybierz
nowy
Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka