FOTOKSIĄŻKA - KSIĘGA GOŚCI WESELNYCH

Weselna Księga Gości to coraz częściej spotykany gadżet na sali weselnej. Nic dziwnego - fotoksiążka z podpisami gości to cudna pamiątka. Taką Księgę Wpisów będziesz oglądać i czytać nie rzadziej niż zdjęcia ślubne! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka atrakcyjnych szablonów, wybierz najpiękniejszy i zamów z Waszymi imionami. Życzymy dużo radości podczas czytania wpisów gości!

WESELNA
KSIĘGA GOŚCI

Księgi Gości to kategoria odwiedzana przez osoby planujące wesele. Coraz popularniejsza tradycja przygotowywania księgi gości weselnych ma swoje źródło w chęci pozostawienia jak największej liczby namacalnych pamiątek z wyjątkowego święta dwojga młodych ludzi. Wesela zwykle trwają jeden, czasem dwa dni, to kilkanaście, najwyżej kilkadziesiąt godzin intensywnych przeżyć. Dzieje się mnóstwo rzeczy, nie wszystko da się na bieżąco rejestrować. Personalizowana księga gości weselnych to wyjątkowe łamy, na których Młodzi dali zaproszonym osobom możliwość włączenia się, współtworzenia uroczystości. Dzięki ślubnej księdze gości będą oni mogli wykazać się kreatywnością opisując swoje przeżycia w czasie rzeczywistym, podczas trwania wesela.

Księga gości ze zdjęciami to doskonałe miejsce na napisanie wyjątkowych, oryginalnych życzeń lub zapisanie wrażeń towarzyszących gościom podczas uroczystego przyjęcia. W kategorii Księgi Gości znajdziecie nasze propozycje dotyczące opisanego wyżej rozwiązania. Szczególną zaletą proponowanych przez Colorland.pl ksiąg gości weselnych jest możliwość ich personalizacji. Nie kupujecie gotowego produktu, ale fotoksiążkę, która określając pewne główne założenia estetyczne, daje Waszej wyobraźni pełne pole do popisu. Wybierając jedną z naszych pięknych propozycji dostajecie fotoksiążkę, która może stać się księgą gości z Waszą własną grafiką, własnymi zdjęciami, wybranymi tekstami, napisami, obrazkami.

Warto zdecydować się na księgę wpisów gości weselnych, bo oznacza to, że otrzymujecie wysokiej jakości produkt stworzony przez profesjonalnych grafików i ilustratorów, uwzględniający wszystkie obowiązujące obecnie trendy i mody, a równocześnie dostajecie możliwość wplecenia w projekt owoców własnej wyobraźni i zaproponowania gościom weselnym unikatowego rozwiązania – Wasza księga gości będzie jedyna w swoim rodzaju. Możecie zdecydować się na księgę gości ze zdjęciami, w której umieścicie własne fotografie, albo wybrać opcję wklejania do gotowej, przygotowanej wcześniej księgi zdjęcia, które za pomocą specjalnych aparatów zostaną wykonane i naświetlone od razu na imprezie. Możecie również zdecydować się na bardziej tradycyjną formę i zaprojektować księgę wpisów gości weselnych, w której przeważać będą życzenia przeplatane wesołymi tekstami czy rysunkami. Bez względu na to, na którą opcję ostatecznie się zdecydujecie propozycje od Colorland.pl spełnią Wasze oczekiwania ponieważ dzięki możliwości personalizacji zawsze będą uwzględniać Wasz niepowtarzalne potrzeby i realizować Waszą wizję tego co chcecie osiągnąć wystawiając podczas Wesela Księgę Gości Weselnych.

Wybierz jeden spośród 6 szablonów

Subtelnie o miłości
wybierz
nowy
bestseller
Klasyczna elegancja
wybierz
nowy
Pamiątkowa księga gości
wybierz
nowy
Księga wpisów
wybierz
nowy
Mili goście
wybierz
nowy
Księga Gości
wybierz
nowy
Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka