Próbowałam z innymi firmami, ale z ta firmą współpracuje mi się najlepiej. Super jakość fotoksiążki. ...
Próbowałam z innymi firmami, ale z ta firmą współpracuje mi się najlepiej. Super jakość fotoksiążki. Najważniejsza jest dla mnie jakość, a przede wszystkim ułożenie zdjęć w kolejności tak, jak sama posegregowałam. Dziękuję
RozwińZamawiałam kalendarz, fotoksiążki, odbitki i jestem MEGA ZADOWOLONA. Świetna jakość zdjęć i piękna p ...
Zamawiałam kalendarz, fotoksiążki, odbitki i jestem MEGA ZADOWOLONA. Świetna jakość zdjęć i piękna pamiątka.
RozwińWspaniała książka. Piękne i staranne wykonanie. Gorąco polecam
Bardzo jestem zadowolona z fotoalbumów. Podarowałam je osobom z którymi bylam na wspólnych wakacjach ...
Bardzo jestem zadowolona z fotoalbumów. Podarowałam je osobom z którymi bylam na wspólnych wakacjach. To prawdziwe mistrzostwo świata. Jakość, wykonanie i pamiątka ba lata. To nue pierwsze i bapewno nie istotnie moje zamówienie. Kolejne w toku. Dziękuję
RozwińJak zwykle firma mnie nie zawiodła. Z kiepskiej jakości zdjęć potrafi wyciągnąć to co najlepsze, jak ...
Jak zwykle firma mnie nie zawiodła. Z kiepskiej jakości zdjęć potrafi wyciągnąć to co najlepsze, jakoś wykonania bez zarzutu. Jak na foto książkę to bardzo szybko realizacja - zamówiona w piątek wieczorem, w środę już była u mnie (80 stron A4). Polecam! PS. Mnóstwo promocji!
RozwińZamawiałam książki u Waszej konkurencji, ale odkąd poznałam Waszą firmę już nie eksperymentuję. U ko ...
Zamawiałam książki u Waszej konkurencji, ale odkąd poznałam Waszą firmę już nie eksperymentuję. U konkurencji jest 2 albo 3 razy drożej. Jakość ta sama. A może nawet u Was lepsza?
RozwińOd kilku lat zrobiłam już kilkadziesiąt książek dla całej rodziny i nie tylko jestem bardzo zadowolo ...
Od kilku lat zrobiłam już kilkadziesiąt książek dla całej rodziny i nie tylko jestem bardzo zadowolona. Myślę że nasza współpraca będzie nadal na tak wysokim poziomie
RozwińJestem mile zaskoczona realizacją i obsługą. Bardzo sprawnie uwzględniają ewentualne usterki. Sama f ...
Jestem mile zaskoczona realizacją i obsługą. Bardzo sprawnie uwzględniają ewentualne usterki. Sama fotoksiążka po wydrukowaniu wygląda niesamowicie. W formacie 30 x 30 robi olbrzymie wrażenie. Ja wykorzystał full opcję dotyczące okładki i lepszego wydruku i nie żałuję dodatkowych kosztów. Okładka wygląda jak stary dobry album. Teraz złożyłam kolejne dwa zamówienia: 50 rocznica ślubu oraz 50 urodziny znajomej. To dla mnie idealne prezenty.
RozwińSuper fotoksiążka dobrze wykonana.
Wynik podany jest na podstawie 320 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie