Jestem bardzo zadowolona. Program tworzenia fotoksiązki jest łatwy w obsłudze. Obsługa klienta i szy ...
Jestem bardzo zadowolona. Program tworzenia fotoksiązki jest łatwy w obsłudze. Obsługa klienta i szybkość realizacji zamówienia super. Dziękuję
RozwińTworzę u Was fotoksiążki i kalendarze od około 10 lat i nigdy się nie zawiodłam. Jakoś wydruku fanta ...
Tworzę u Was fotoksiążki i kalendarze od około 10 lat i nigdy się nie zawiodłam. Jakoś wydruku fantastyczna, proces tworzenia bardzo łatwy. Szybka realizacja zlecenia i bezproblemowa dostawa. Polecam każdemu!
RozwińTo już 3 raz, a może czwarty, korzystam z tej Coroland i robię tu fotoksiążki. Bardzo łatwy w obsłud ...
To już 3 raz, a może czwarty, korzystam z tej Coroland i robię tu fotoksiążki. Bardzo łatwy w obsłudze nawet dla laika. Poleciłam kilku znajomym i podzielają moją opinię. A jakość na szóstkę!
RozwińFotoksiążka przyszła zgodnie z planem wysyłki. Jest przepiękna, wszystko tak jak bylo zaplanowane. W ...
Fotoksiążka przyszła zgodnie z planem wysyłki. Jest przepiękna, wszystko tak jak bylo zaplanowane. Wykonanie na medal. Na pewno jeszcze wrócę z zamówniem. Polecam!
RozwińWszystko super, fotoksiazka w extra jakości
Jest kilka firm, któe oferują fotoksiążki. Wcześniej korzystałem z "CExx", i muszę przyznać, że COLO ...
Jest kilka firm, któe oferują fotoksiążki. Wcześniej korzystałem z "CExx", i muszę przyznać, że COLORLAND bije o głowę ofertę konkurencji. Świetny program on-line do projektowania, doskonała jakośc produktu, który otrzymałem, a przede wszystkim - rozsądne ceny. Zamawiając kilka egzemplarzy tej samej fotoksiążki (w często chcemy podzielić się wspomnieniami z innymi), cena spada do niewiarygodnie niskiej !. Za 5 egzemplarzy tej samej fotkosiążki płacimy tyle, ile u konkurencji za 1 sztukę !!!. Polecam wszystkim !
RozwińSuper fotoksiążka, pięknie wykonana, skorzystałam z darmowej dostawy. Dziękuję.
Album rodzinny wyszedł pięknie, mimo że niektóre zdjęcia były stare i niezbyt ostre.
Zamówiłam fotoksiążke ślubną i jest przepiękna. Dziękuję z całego serca za tak przepiękny wydruk. Wy ...
Zamówiłam fotoksiążke ślubną i jest przepiękna. Dziękuję z całego serca za tak przepiękny wydruk. Wysyłka i realizacja zgodnie z informacjami na stronie i w mailu. Polecam 100%.
RozwińWynik podany jest na podstawie 338 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie