Cudowna rzecz taki kalendarz!
Od lat korzystam z usług Colorlandu i jestem zawsze usatysfakcjonowany z jakości wykonania oraz szyb ...
Od lat korzystam z usług Colorlandu i jestem zawsze usatysfakcjonowany z jakości wykonania oraz szybkości dostawy. Szkoda, że program w przypadku kalendarzy nie pozwala na spokojne projektowania i wysłanie już gotowego projektu. W Polsce była już firma która posiadała taki program. Dalszego powodzenia w usługach foto.
RozwińByło to dla mnie ogromnym zaskoczeniem jak szybko zamówienie zostało zrealizowane, tym bardziej ze z ...
Było to dla mnie ogromnym zaskoczeniem jak szybko zamówienie zostało zrealizowane, tym bardziej ze złożyłam je w piątek po 15.00 a kalendarz dostałam już w poniedziałek. Niesamowicie dziękuje i bardzo polecam! Prezent się udał!
RozwińPiękne kalendarze, bardzo dobra jakość zdjęć. Kolejny raz się nie zawiodłam. Polecam
Zamówiłam fotokalendarz na prezent, jest śliczny !:) Jakość wykonania super ! Zdjęcia wyszły pięknie ...
Zamówiłam fotokalendarz na prezent, jest śliczny !:) Jakość wykonania super ! Zdjęcia wyszły pięknie ! Polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia !!!:)
RozwińZamówiłem kalendarze ścienne, zostały szybko i profesjonalnie dostarczone, bardzo fajna jakość, pros ...
Zamówiłem kalendarze ścienne, zostały szybko i profesjonalnie dostarczone, bardzo fajna jakość, prosta obsługa przy projektowaniu, to mój 11 kalendarz i chętnie będę zamawiać i polecać innym. Dziękuję
RozwińKalendarz z opakowaniu prezentowym - super pomysł na prezent. Kupiłam, jest świetny. Polecam.
Skorzystałam z promocji na kalendarze. Przesyłka była bardzo szybka a jakość kalendarzy współmierna ...
Skorzystałam z promocji na kalendarze. Przesyłka była bardzo szybka a jakość kalendarzy współmierna z cena. Jestem zadowolona i mam nadzieje ze firma będzie kontynuować sprzedaż w cenach promocyjnych.
RozwińWspaniała strona. Zamawiam kalendarze od 7-8 lat. Co roku. Są fantastyczne. Program do projektowania ...
Wspaniała strona. Zamawiam kalendarze od 7-8 lat. Co roku. Są fantastyczne. Program do projektowania - genialny. Dziadkowie uwielbiają takie prezenty. Od 3 lat zamawiam 1 kalendarz więcej - dla nas. Już nie wyobrażam sobie roku bez tego kalendarza. Przesyłka ekspresowa, super zapakowana. Nigdy się nie zawiodłam. Świetne promocje. Pamiątka na lata. Polecam szczerze.
RozwińNa podstawie 93 recenzji
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie