virtual us number for whatsapp>
Dzis dostalam kalendarz , jest cudowny, papier bardzo dobrej jakosci. Babcia na pewno ucieszy się z ...
Dzis dostalam kalendarz , jest cudowny, papier bardzo dobrej jakosci. Babcia na pewno ucieszy się z prezentu . Polecam !
RozwińDrugi rok z rzędu zamówiłam kalendarz ścienny na kolejny rok i na pewno będę kontynuować tę tradycję ...
Drugi rok z rzędu zamówiłam kalendarz ścienny na kolejny rok i na pewno będę kontynuować tę tradycję w Colorland - świetna robota! Największym mistrzostwem świata był czas realizacji zamówienia - kalendarz + fotoksiążka. Pracownicy Colorland ekspresowo wykonali zamówienie, przed czasem, tak, że paczka dotarła do mnie przed Gwiazdką. Dziękuję bardzo :)
RozwińJakość usług i produktów na najwyższym poziomie.
Bardzo jestem zadowolona z otrzymanego kalendarza. Jest solidnie wykonany i ma piękne kolory. Ale ma ...
Bardzo jestem zadowolona z otrzymanego kalendarza. Jest solidnie wykonany i ma piękne kolory. Ale mam zastrzeżenia co do dostawy. Prosiłam aby mój kalendarzx2szt był dostarczony na Ursynów, on znalazł się w drugiej odległej dzielnicy Warszawy na ul Chłodnej 52 (taki był adres wskazany przez wysyłającego pomimo że podałam adres ul. Herbsta 1). Po zgłoszeniu problemu Pani z infolini poinformowała mnie, że wysyłają na wskazany adres nadawcy. Pojechałam na ul. Chłodną 52 gdzie się okazało, że paczka jest na ul. Wroniej w kiosku RUCH. Straciłam dobre 2 godz. za min otrzymałam swoje kalendarze. A do wskazanego punktu przeze mnie mam 5 minut. Serdecznie pozdrawiam.
RozwińBardzo szybka realizacja, dokładność, wszystko tak jak chciałam. Szeroki wybór szablonów przy robien ...
Bardzo szybka realizacja, dokładność, wszystko tak jak chciałam. Szeroki wybór szablonów przy robieniu kalendarza. Polecam. Już nie jeden raz korzystam z usług tej firmy.
RozwińPięknie wykonany kalendarz, świetna jakość zdjęć, prezent bardzo się podobał i zdecydowanie będę zam ...
Pięknie wykonany kalendarz, świetna jakość zdjęć, prezent bardzo się podobał i zdecydowanie będę zamawiać więcej!
RozwińPolecam, fotokalendarz cieszy naszą rodzinę
To już mój chyba 6 kalendarz z Colorland. Szósty rok zamawiam. Tylko raz zrobiłam błąd i zamówiłam g ...
To już mój chyba 6 kalendarz z Colorland. Szósty rok zamawiam. Tylko raz zrobiłam błąd i zamówiłam gdzieś indziej. Nie popełniajcie mojego błędu! Colorland ma zawsze ładnie szybko a i w przypadku problemów chętnie pomagają. Program do robienia kalendarza i książki intuicyjny. Strona na której to jest nie gubi się(można robić przez kilka dni). Kalendarz w każdym momencie można zapisać.
RozwińWynik podany jest na podstawie 117 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie