⏰ Pośpiesz się! Zamów fotoksiążki szkolne do 15.06.2026 r., aby zjawiły się na czas!⏰
SprawdźOd lat korzystam z usług Colorland, zarówno w zakresie produkcji kalendarzy jak i fotoalbumów. wysok ...
Od lat korzystam z usług Colorland, zarówno w zakresie produkcji kalendarzy jak i fotoalbumów. wysoka jakość produktów, program do obróbki też fajny, choć dość pracochłonny, ale z wieloma mozliwościami, realizacja zamówień bardzo sprawna.
RozwińCzwarty rok z rzędu korzystam z Colorland przy tworzeniu kalendarza na Dzień Babci i Dziadka. Zawsze ...
Czwarty rok z rzędu korzystam z Colorland przy tworzeniu kalendarza na Dzień Babci i Dziadka. Zawsze jestem bardzo zadowolona z usługi oraz prostoty narzędzia do tworzenia produktu. Tym razem jestem szczególnie wdzięczna za ekspresową realizację zamówienia. Złożyłam zamówienie późno, a dzięki szybkiej obsłudze kalendarze zdążyły przyjść w Dzień Babci. Bardzo dziękuję.
RozwińMoj ulubiony sklep! Uwielbiam sama robic wlasne projekty kalendarza. Jakosc genialna i mega szybkawy ...
Moj ulubiony sklep! Uwielbiam sama robic wlasne projekty kalendarza. Jakosc genialna i mega szybkawysylka!
RozwińZrobiłam tu wiele książek z wakacji i kalendarzy na prezenty. Wszystko świetnie wyszło, sprawnie i p ...
Zrobiłam tu wiele książek z wakacji i kalendarzy na prezenty. Wszystko świetnie wyszło, sprawnie i przystępnie cenowo.
RozwińBardzo jestem zadowolona z otrzymanego kalendarza. Jest solidnie wykonany i ma piękne kolory. Ale ma ...
Bardzo jestem zadowolona z otrzymanego kalendarza. Jest solidnie wykonany i ma piękne kolory. Ale mam zastrzeżenia co do dostawy. Prosiłam aby mój kalendarzx2szt był dostarczony na Ursynów, on znalazł się w drugiej odległej dzielnicy Warszawy na ul Chłodnej 52 (taki był adres wskazany przez wysyłającego pomimo że podałam adres ul. Herbsta 1). Po zgłoszeniu problemu Pani z infolini poinformowała mnie, że wysyłają na wskazany adres nadawcy. Pojechałam na ul. Chłodną 52 gdzie się okazało, że paczka jest na ul. Wroniej w kiosku RUCH. Straciłam dobre 2 godz. za min otrzymałam swoje kalendarze. A do wskazanego punktu przeze mnie mam 5 minut. Serdecznie pozdrawiam.
RozwińProdukt dobrej jakości, szybka realizacja. Wygodna aplikacja.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona kolejnym zamówieniem. Foto kalendarze zamawiam od kilku lat na ś ...
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona kolejnym zamówieniem. Foto kalendarze zamawiam od kilku lat na święta Bożego Narodzenia. W tym roku nie udało mi się zamówić kalendarza na czas. Zamówienie złożyłam 28 grudnia popołudniu a rano 30 grudnia kurier dostarczył już kalendarz na nowy rok! Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia i pięknie wykonany kalendarz jak co roku
RozwińW czasie krótszym niż 48h otrzymałam zamówione kalendarze. Jakość bardzo dobra. Polecam
Kalendarze przepiękne, jestem bardzo zadowolona. Wszystko tak jak zaprojektowałam. Szybka dostawa. N ...
Kalendarze przepiękne, jestem bardzo zadowolona. Wszystko tak jak zaprojektowałam. Szybka dostawa. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z waszych usług. Mam nadzieję, że również spodobają się dziadkom
RozwińWynik podany jest na podstawie 117 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie