InspiracjeTriki i porady

Zrób prezent dla siebie na Dzień Kobiet

01.03.2023 • Przeczytasz w 4 min.

Życzenia składane 8 marca to bardzo przyjemny zwyczaj. Tego dnia panie mogą liczyć również na symbolicznego kwiatka. W Dniu Kobiet nie tylko jednak mężczyźni traktują wyjątkowo płeć piękną. Kobiety również mogą rozpieszczać się drobiazgami, które jeszcze bardziej uprzyjemnią ten dzień. Poznaj ciekawe propozycje na prezent dla siebie.

20230301090202_4.webp

Upominek za własne pieniądze? Czemu nie

Kiedyś było nie do pomyślenia, aby kobieta w dniu swojego święta mogła sprawić prezent dla siebie samej. Zakup bukietu kwiatów przez przedstawicielkę płci żeńskiej był błyskawicznie kojarzony z faktem braku partnera i wizją samotnie spędzonego wieczoru. Dziś kobieta, która decyduje się na upominek dla siebie, postrzegana jest jako pewna siebie i nowoczesna.

Kwiaty i słodycze to niejedyne upominki wręczane kobietom w dniu ich święta. Unikalne i spersonalizowane prezenty od dłuższego czasu wiodą prym wśród pomysłów na nietuzinkowy prezent dla samej siebie. Jedną z propozycji może być choćby stylowy obraz w ramie, który ozdobi ścianę mieszkania.

Upominek pełen wspomnień

Z okazji Dnia Kobiet możesz podarować sobie prezent, który za każdym razem będzie wywoływał przyjemne skojarzenia. Może wracasz myślami do minionego urlopu lub dnia, w którym tak pięknie zmroziło pobliski las, że wybrałaś się na spacer? Efektem tych wspomnień na pewno są kadry, które przechowujesz w galerii swojego smartfona.

Zrób z nich użytek – wybierz najlepsze zdjęcia i wywołaj w fotoramce ClickPick. Ich montaż jest bardzo prosty – wystarczy docisnąć rzepy do ściany, chwilę przytrzymać i gotowe. Nie potrzebujesz do tego ani gwoździ, ani ciężkiego sprzętu, ani nawet męskiej ręki ;) Nietuzinkowy pomysł na prezent dla siebie

20230301090201_1.webp

Wśród wielu codziennych obowiązków, musisz mieć też czas na przyjemności. A kiedy, jak nie w Dzień Kobiet? Chcesz sprawić sobie prezent w dniu wyjątkowego święta? Śmiało! Proponuję stylowy fotokubek z autorskiej kolekcji Colorland, który możesz zaprojektować według swoich potrzeb.

Wśród propozycji znajdziesz mnóstwo gotowych wzorów, ale jeśli masz niewyczerpalne zapasy kreatywności, zrób z nich użytek i przygotuj oryginalny kubek z charakternym napisem. Chcesz dodać zdjęcie? Żaden problem, na pewno świetnie skomponuje się z zadziornym hasłem, które tak świetnie pasuje do Twojej osobowości :)

Stylowa ekspozycja wspomnień

W zasadzie kobietom nie trzeba podpowiadać, jaki prezent mogą sobie sprawić z okazji swojego święta – każda z pań doskonale wie, czego akurat potrzebuje. Jednak nie zawsze przyjdzie do głowy odpowiedni pomysł. Taki, który będzie chciała natychmiast zrealizować, by uszczęśliwić swoją skromną osobę unikalnym przedmiotem.

20230301090202_2.webp

Dlatego właśnie chciałem zaproponować Memorki jako idealny prezent dla siebie samej. To zestaw 25 kadrów, które mogą utworzyć sentymentalną kompozycję ulubionych zdjęć. Możesz je wyeksponować pojedynczo – na drewnianych bloczkach, lub w towarzystwie innych fotek. Masz ulubiony pakiet zdjęć? Może jest to szalony wieczór z przyjaciółką lub urodziny siostry? Miej je zawsze w zasięgu wzroku, by za każdym razem, gdy na nie spojrzysz, na Twojej twarzy zakwitł piękny uśmiech.

Najważniejsze, to kochać siebie

Z każdej strony słyszy się, że samoakceptacja jest kluczem do udanego życia. Okazuje się, że jest w tym całkiem sporo prawdy. Udowodniono, że prezent od siebie dla siebie, skutecznie poprawia humor i pozytywnie wpływa na nastrój. Jeśli zatem na co dzień ciężko pracujesz, nie odmawiaj sobie takiej przyjemności 8 marca.

Co sprawia Ci największą radość? Zakup nowej pary butów, pięknej bielizny, a może zwyczajne przebywanie wśród najbliższych? Cokolwiek robisz, generujesz wspomnienia. Zadbaj o to, by było do czego wracać. Jeśli jesteś szczęśliwa, utrwalaj to w każdych okolicznościach – dziś jest to dziecinnie proste, ponieważ nikt nie rozstaje się ze smartfonem. Kadry przedstawiające roześmianą postać oznaczają jedno – spełnienie. Postaraj się, by takich chwil było jak najwięcej.

20230301090202_3.webp

Sprawdzone pomysły na prezent dla siebie

Jeśli czujesz, że właśnie nadeszła pora, by wynagrodzić sobie stres ostatnich tygodni, spraw sobie prezent, który już od dawna chodzi Ci po głowie. Nie masz pomysłu? Przychodzę z pomocą! Jako doradca do spraw prezentów osobiście doradzam markowe fotoprodukty od Colorland. Są znakomitej jakości, a jeśli dołożyć do tego Twoją kreatywność, otrzymasz niepowtarzalne dzieło po brzegi wypełnione wspomnieniami.

Na koniec chciałbym tylko dodać, że prezenty od siebie dla siebie nie są przejawem czystego egoizmu. To gest, który uraduje serce i podniesie na duchu, będąc zarazem nagrodą za wytężoną pracę, której każda z kobiet podejmuje się każdego dnia. Wszystkiego dobrego!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: