InspiracjeTriki i porady

Zdjęcia z podróży poślubnej – sprawdź, jak zachować wspomnienia

20.10.2022 • Przeczytasz w 3 min.

Ceremonia ślubna to dla każdej pary spora dawka stresu. Gdy wesele dobiegnie końca, a emocje nieco opadną, pora oddać się przyjemności bycia we dwoje. Przed Wami cudowny wyjazd i możliwość nacieszenia się sobą jako mąż i żona. W jakiej formie najlepiej zachować zdjęcia z podróży poślubnej?

20221020162121_1 (21).webp

Romantyczne zdjęcia w pięknej oprawie

Każda podróż ma w sobie coś niezwykłego. Zapamiętujesz miejsca, cudowną atmosferę, a przede wszystkim przeżywasz wszystko z ukochaną osobą. Było magicznie! Jeśli masz za sobą udaną podróż poślubną, koniecznie trzeba zachować barwne wspomnienia.

Moim pomysłem na utrwalenie kadrów jest fotoksiążka. To wyjątkowy produkt, w którym zamieścisz osobiste fotografie z niezwykłej podróży poślubnej. Stworzenie projektu wymaga trochę pracy, lecz bez problemu obrócisz ją w formę zabawy, przy której przyjemnie spędzisz czas. Zaproś do tworzenia swoją drugą połowę – przecież co dwie głowy, to nie jedna :) Dzięki kreatywnym pomysłom zaprojektujesz wyjątkową fotoksiążkę, która będzie miała sentymentalną wartość.

Starbook – unikalny album na zdjęcia z podróży poślubnej

Jesteś osobą, która nie lubi tradycyjnych i oczywistych rozwiązań? Mam dla Ciebie coś, co zachwyci Twój wzrok i podbije serce. Odłóż na bok myśli o tradycyjnym przechowywaniu zdjęć. Starbook to album o ponadczasowym charakterze. Nie bez powodu mówimy o niej, że to gwiazda wśród fotoksiążek. Bogaty wybór szablonów oraz niezliczone opcje tworzenia pozwolą Ci zaprojektować dzieło, które ścina z nóg.

20221020162121_2 (13).webp

Czym wyróżnia się ten produkt? Szczegółowością zdjęć, głębią nasyconych barw i najwyższym poziomem precyzji kadrów, a to wszystko zawarte na szlachetnych kartach. Starbook bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania co do jakości zdjęć. To fotoksiążka, w której Twoja podróż poślubna zyska nie tylko od strony wizualnej.

Miesiąc miodowy w dużym formacie

Wyjazd we dwoje jest wspaniałym przeżyciem. Pozwala gromadzić piękne momenty, które dołączasz do kolekcji obrazów widywanych oczyma wyobraźni. Chcesz przelać je na papier? Zrób to w wielkim stylu!

20221020162121_3 (11).webp

Potraktuj to dosłownie – fotplakaty są wręcz idealne na ekspozycję podróżnych kadrów. Pamiątkowe zdjęcia świetnie zaprezentują się na ścianie, jeśli podzielisz kadr na kilka części i wywołasz jako osobne plakaty. Gotową układankę umieść na ścianie w jednej linii, tworząc spójny obraz. Wygląda imponująco, prawda?

Sentymentalne gadżety – zapamiętaj swoją podróż poślubną

Prawdopodobnie masz zwyczaj umieszczać na tapecie smartfona zdjęcie, które Cię zachwyciło. Dlaczego nie pójść o krok dalej i sprawić sobie wyjątkowej pamiątki? Tak wykonany choćby kubek z bajecznym krajobrazem będzie praktycznym gadżetem, który zawsze możesz mieć blisko siebie.

20221020162121_4 (5).webp

Zdjęcia z podróży poślubnej zawsze wywołują masę pozytywnych wspomnień. Bije od nich blask i autentyczne szczęście dwojga zakochanych. Nie pozwól, by obrazy, które masz w głowie odeszły w zapomnienie. Przygotuj wyjątkowe pamiątki, dzięki którym będziesz wracać do pięknych chwil, gdy tylko przyjdzie Ci na to ochota.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: