InspiracjeTriki i porady

Zakończenie roku szkolnego z klasą!

10.05.2018 • Przeczytasz w 2 min.

Fotoksiążka szkolna na zakończenie roku szkolnego to nie tylko zwykły upominek, to Twoje wspomnienia szkolne zachowane na zawsze.

Któż nie kocha wakacji! Przywykliśmy do narzekania na szkołę - żadne dziecko nie lubi rano wstawać, odrabiać lekcji i pisać klasówek… Ale właśnie wbrew pozorom, uczniowie znacznie przychylniej wypowiadają się o szkole i można usłyszeć naprawdę wiele pochlebnych wypowiedzi o szkolnych murach. Co za tym stoi? To co decyduje o poczuciu szczęścia, czyli ludzie. To właśnie relacje z innymi uczniami, z rówieśnikami sprawiają, że dzieci i młodzież z przyjemnością codziennie pokonują drogę z domu do szkoły.

Szkolne przyjaźnie, przygody, klasowe wycieczki oraz pierwsze miłości - szkoła jest całym życiem i wypełnia cały dzień dziecka/ nastolatka - to tu spędza (nie oszukujmy się) większość dnia. Nie bez powodu mówi się uczniom, że szkoła to Twój drugi dom :) I co? Mielibyśmy cały ten okres, wszystkie przeżycia z czasów szkolnych ot tak puścić w niepamięć? Nie żal Wam emocji, które poniekąd Was ukształtowały?

Fotoksiążka szkolna Colorland

Na szczęście żyjemy w epoce cyfrowej, w epoce szybkiego rozwoju technologicznego i możemy uwieczniać nasze wspomnienia na wiele sposobów. Z aparatem w telefonie nie rozstaje się nikt z nas, a to znaczy, że możemy fotografować całe swoje otoczenie. I to robimy - również w szkole. Niech więc te szkolne wspomnienia nie zginą razem z telefonem, który dość często wymieniasz, tylko przenieś je na kartki fotoksiążki szkolnej. Dyplom na zakończenie roku szkolnego zamień na znacznie ciekawszą pamiątkę - fotoksiążkę szkolną.Ewa, Colorland

Udostępnij znajomym: