InspiracjeTriki i porady

Wymarzone wakacje w fotoprezentach premium

14.10.2022 • Przeczytasz w 3 min.

Schyłek lata to idealny moment na wakacyjne wspomnienia. Myślami pomału wkraczasz w jesień, podczas gdy nieco słabsze promienie złotego słońca wciąż jeszcze dają znać, że lato się nie skończyło. Masz za sobą wymarzone wakacje? Jeśli tak, musisz je koniecznie oprawić w coś wyjątkowego. Zobacz, jak to zrobić!

Wspomnienia w wersji premium

20221014183011_2.jpg

Kolorowe, dynamiczne fotki z ostatnich tygodni wywołują u Ciebie szeroki uśmiech. Przeglądasz je w wolnych chwilach, by jeszcze raz znaleźć się w miejscu pozbawionym trosk i myśli o zawodowych obowiązkach. Co lepiej zachowa Twoje wspomnienia, jeśli nie fotoprezenty?

Zachowaj wspomnienia w pięknym stylu. Starbook to gwiazda wśród fotoksiążek. Drukowana w nowoczesnej technologii uraczy Cię swoim powabnym błyskiem i szlachetnością. Wspomnienia w takiej formie będą najprawdziwszą ucztą dla oczu! W środku Starbooka znajdziesz urzekający, błyszczący papier i to, co najważniejsze – Twoje fotki.

Idealne wakacje w fotoksiążce

Gdyby można było zatrzymać czas! Wspomnienia na dobre utkwiłyby w głowie, pokazując żywe obrazy tego, co daje najwięcej radości. Jeśli udało Ci się znaleźć wymarzone miejsce na wakacje, z pewnością masz to udokumentowane w postaci dziesiątek zdjęć. Zachowaj je w formie niepowtarzalnej fotorelacji, tworząc własną fotoksiążkę z materiałową okładką.

Czy wiesz, że możesz nadać wspomnieniom osobisty kształt i zadecydować o ich barwach? Fotoksiążka oprawiona w ekoskórę zachwyci Cię wyszukanym wnętrzem, które możesz zaprojektować według własnego pomysłu. Wyostrz swój kreatywny zmysł, by utrwalić wakacyjne zdjęcia dokładnie tak, jak zechcesz. Z łatwością zrealizujesz swój projekt online lub poprzez aplikację w telefonie.

Ach! To były wymarzone wakacje!

20221014183011_3.jpg

Gdzie udało Ci się spędzić tegoroczny urlop? Bałtyk, Bieszczady, a może odległe zakątki świata wyrzeźbiły w Twoim sercu te piękne wspomnienia? Realizacja pomysłu na idealne wakacje jest jak spełnienie jednego z najskrytszych marzeń. Trzonem wszystkiego pozostają zdjęcia – zatrzymany w kadrze czas spędzony w gronie najbliższych oraz przyjaciół należy do bezcennych. Zadbaj o to, by fotki nie zostały upchnięte jedynie do jednego z folderów lub zniknęły w gęstwinie kolejnych kadrów w galerii smartfona. To, co daje radość i ożywia wspomnienia, warto trzymać blisko. Wspomniane wyżej Starbook lub fotoksiążka z materiałową okładką dadzą Ci tę możliwość. Wystarczy sięgnąć dłonią na półkę, by za chwilę cieszyć oko wakacyjnymi kadrami.

Już planujesz kolejny urlop?

Opalenizna na Twojej skórze wciąż przypomina o lecie, podczas gdy Ty szukasz już kolejnego miejsca na odpoczynek? Zrób to w wyjątkowym stylu! Zaopatrz się w fotokalendarz, który będzie zawierać zdjęcia z tegorocznych wakacji. Dzięki temu zachowasz wspomnienia na cały rok, znajdując idealny termin na kolejny urlop.

Jeśli jest coś, co może Ci zagwarantować powrót do radosnych chwil, warto sobie to sprawić. Fotokalendarz każdego dnia będzie przywodził na myśl czas spędzony w pięknych miejscach, w otoczeniu bliskich Twojemu sercu osób. Z takimi wspomnieniami o wiele łatwiej będzie Ci dotrwać do dnia, w którym znów zaczniesz pakować walizki z myślą o kolejnej letniej przygodzie.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: