Inspiracje

Wyjątkowy prezent ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka

05.01.2022 • Przeczytasz w 5 min.


Za chwilę hucznie wejdziesz w Nowy Rok i rozpoczniesz realizację swoich postanowień. Na drodze do celu nie zapominaj o rodzinie, która zawsze służy wsparciem i dobrą radą. Już niedługo będziesz mieć okazję wyrazić wdzięczność niektórym z nich – w styczniu wszyscy będziemy świętować Dzień Babci i Dzień Dziadka. Co dla nich przygotować? Skorzystaj z podpowiedzi!

Wnuki z dziadkami


Czasu coraz mniej


Może się wydawać, że początek nowego roku oznacza spokój i nowy rozdział, w którym przyjdzie zapisać własną historię. Tymczasem za rogiem czeka Cię kolejny wydatek! Pamiętaj, że Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta przypadające na 21 i 22 stycznia. Nikt nie wymaga od Ciebie kosztownych upominków – seniorzy to ludzie z bagażem doświadczeń, którzy docenią przede wszystkim pamięć i dobre słowo.
Nawet jeśli zdarzy Ci się przygotować prezenty na ostatnią chwilę, nie panikuj. :) Zawsze możesz wpaść z niezapowiedzianą wizytą, niosąc w pudełku kawałek pysznego ciasta i bukiet pachnących róż. A jeśli przed Tobą jeszcze kilka dni, możesz zaplanować coś wyjątkowego.
Wnuczka z babcią i dziadkiem


Prezent ze zdjęciem dla babci i dziadka


Chcesz zaskoczyć ukochanych dziadków osobistym podarunkiem? Przygotuj im wspólną pamiątkę pełną pięknych zdjęć. Zaprojektuj magiczną fotoksiążkę, w której znajdą się najmilsze wspomnienia z minionych lat. Jeśli każde rodzinne spotkanie to niekończące się opowieści z przeszłości, dziadkowie z pewnością chętnie wracają do takich chwil. Podaruj im fotoksiążkę, w której umieścisz zdjęcia wybrane z rodzinnych albumów, tworząc wyjątkową historię.
Seniorzy to przede wszystkim osoby stawiające na tradycję. Przełam na chwilę ten schemat i podaruj im fotoksiążkę w formacie 24x24. Kwadratowy format doskonale połączy rodzinne kadry, wzbogacając je nutą nowoczesności.
Fotoksiążka na prezent


Kalendarz pełen wspomnień – prezent na cały rok


Z okazji nadchodzącego Dnia Babci i Dziadka podaruj seniorom spersonalizowany prezent. Postaw na fotokalendarz, w którym oprócz terminarza znajdą się również wybrane przez Ciebie fotki. Projektując własny kalendarz masz wpływ nie tylko na jego wygląd, ale i na zawartość. Decydujesz o zdjęciach, które znajdą się na kartach kalendarza, i o dodatkach, którymi przyozdobisz każdą ze stron.
Podstawą, a zarazem tłem dla Twoich fotograficznych wspomnień będą wyjątkowe szablony. Wybierz jeden spośród niespełna 40 autorskich propozycji i stwórz osobisty kalendarz z równie osobistą dedykacją. Jeśli lubisz klasyczne prezenty, podaruj dziadkom kalendarz A4. Jeśli natomiast uważasz, że nieco większy format lepiej spełni się w tej roli, postaw na kalendarz A3.
Nie wspomniałem jeszcze o najważniejszym! Projektując swój kalendarz, możesz zaznaczyć w nich wszystkie istotne daty. Tak przygotowany prezent wywoła radość, ale i ogromne wzruszenie, dając Ci pewność, że w tym roku nic nie umknie pamięci Twoich ukochanych dziadków.
Fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka


Ujmujące fotoprezenty na Dzień Babci i Dziadka


Nie ulega wątpliwości, że wspomnienia uchwycone w kadrach zawsze wywołują emocje (oczywiście wyłącznie pozytywne!). Chcesz odwołać się do chwil przeżytych wspólnie z babcią i dziadkiem? Sprezentuj im piękny fotoalbum, wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Zamieszczając zdjęcia na sztywnych kartach albumu, stworzysz osobistą pamiątkę na lata. Dziadkowie z pewnością skojarzą prezent ze starymi albumami, a jednocześnie będą pod wrażeniem ich nowoczesnej wersji. Możesz przeplatać wybrane zdjęcia wspomnieniami w formie pisemnej – zamieszczanie zwięzłych informacje to jedna z opcji, którą znajdziesz w intuicyjnym kreatorze online na stronie Colorland.pl. Uwierz mi na słowo, prezent ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka to sprawdzona ścieżka do serca Twoich seniorów. 


Zadbaj o to, co najważniejsze


Osoby, które dożywają sędziwego wieku, niewiele potrzebują do szczęścia. Najważniejsze jest przede wszystkim zdrowie – i o tym zawsze warto pamiętać, składając życzenia swoim najbliższym. Któż nie chciałby cieszyć się dobrą pamięcią i niesłabnącym wzrokiem przeżywszy kilka dekad? Nawet jeśli nie zawsze jest to możliwe, moje pomysły na prezenty ze zdjęciem będą pięknym gestem w stronę ukochanych dziadków.
Nie pozwól, by najpiękniejsze chwile z życia babci i dziadka ulotniły się wraz z zanikającą pamięcią. Samodzielnie zaprojektowany album ze zdjęciami czy fotoksiążka to świetny pretekst do wspólnych rozmów. Zaparz więc ulubioną herbatę i razem z dziadkami pochyl się nad kartami kryjącymi dawne wspomnienia. Może przy okazji dowiesz się ciekawych rzeczy – nie tylko z życia rodziny, ale i faktów historycznych lub wzmianek o sytuacji gospodarczej.
Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka


Dziadkowie – źródło wiedzy i mądrości


Zarówno babcia, jak i dziadek mają za sobą dziesiątki lat życia. Z pewnością doświadczyli ciężkich czasów, nabywając mądrość, której na próżno szukać w podręcznikach. Dziadkowie to niewyczerpalne źródło wiedzy – czerp od nich jak najwięcej, nie tylko w dniu ich święta.

Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: