InspiracjeTriki i porady

W fotoksiążce 7C wszystko wygląda pięknie

28.08.2018 • Przeczytasz w 1 min.

Sercem fotoksiążki są i zawsze będą Twoje zdjęcia - im bardziej szczere i emocjonalne, tym cenniejsza pamiątka. Ale fotoksiążka może prezentować coś więcej…

Stosy zdjęć zamknięte w jednej fotoksiążce. Każda strona mieści tyle zdjęć, ile Ty zadecydujesz. Otwierasz ją dziesiątki razy dziennie, pokazujesz rodzinie, prezentujesz ją znajomym… Dlaczego jest tak cenna? Bo to przechowalnia i skarbnica Twoich wspomnień. Emocje... a co z jakością zdjęć? Czy wydruk w 100% oddaje to co, zachowałaś w swojej pamięci? Czy ten złocisty blond włosów Twojego dziecka tak samo wygląda na zdjęciu jak w rzeczywistości? Czy strona fotoksiążki oddaje subtelność jego delikatnej, alabastrowej skóry?

   Fotoksiązki 7C

Fotoksiążka 7C

W Colorland posiadamy od niedawna zupełnie nowy rodzaj fotoksiążki, mianowicie wykorzystujemy technologię 7C. Dzięki szerszej gamie kolorów podstawowych, jesteśmy w stanie uzyskać jeszcze lepsze efekty wydruku. Skóra będzie bardziej gładka, jednolite tła - bez szumu i plam, a kolory bardziej naturalne. My jesteśmy zachwyceni 7C, mamy nadzieję, że Ty również docenisz ten efekt i zobaczysz alabastrową skórę wspomnianego wyżej dziecka o złotych blond włosach.

Fotoksiążka 7C od Colorland

Do końca września 2018 mamy promocję -20% na wydruk 7C - to dobra okazja, by ją wypróbować. 7C wybierzesz jako dodatek w Koszyku przy Twoim projekcie fotoksiążki - zwykłej i Lux.
Ewa, Colorland

Udostępnij znajomym: