InspiracjeTriki i porady

Top 6 oryginalnych prezentów na Dzień Kobiet

17.02.2023 • Przeczytasz w 5 min.

„Kobieta kochana i doceniana od razu staje się piękniejsza” – pisała Magdalena Kordel w jednej ze swoich książek. Płeć piękna od tysięcy lat jest inspiracją pisarzy, malarzy czy rzeźbiarzy, dziś na co dzień jest podziwiana przez mężczyzn. Wkrótce święto wszystkich pań, a to doskonała okazja, by podarować im idealny prezent. Poznaj TOP 6 propozycji od Colorland!

20230217092031_2-825x550.webp

1. Fotokubek – praktyczny upominek na 8 marca

Zwyczaj wręczania upominków z okazji Dnia Kobiet ma swoją wieloletnią tradycję. Ideą święta jest walka o równouprawnienie kobiet – to one w 1857 roku rozpoczęły strajk w fabryce bawełny, domagając się wynagrodzenia równego z wypłatą mężczyzn i krótszego dnia pracy. Ruch zyskał poparcie wielu ugrupowań na świecie, czego rezultatem jest święto obchodzone 8 marca.

Zazwyczaj w tym dniu mężczyźni wręczają kobietom kwiaty. Gest ten praktykowany jest również w środowisku zawodowym. Fotokubek z oryginalnym nadrukiem to świetny prezent na Dzień Kobiet w pracy. Koleżanki z biura lub sąsiedniego działu z pewnością ucieszy praktyczny upominek z ciekawą grafiką. Sprawdź autorskie szablony i wybierz te, które najlepiej określają charakter obdarowanych pań.

20230217092032_4-825x550.webp

2. Odbitki – oryginalny prezent na Dzień Kobiet

Czasem warto odejść od utartych schematów, by przekonać się, że nieoczywiste odkrycia są źródłem wyjątkowej przyjemności. Jeśli celujesz w unikalny pomysł na prezent, podaruj wybrance odbitki w klasycznym formacie. Zestaw kadrów nie tylko wywoła przyjemne wspomnienia, ale będzie znakomitym elementem ciekawych rozmów.

W Colorland masz do wyboru odbitki w różnych rozmiarach. Możesz wykadrować swoje zdjęcia na kilka sposobów i wybrać rodzaj papieru fotograficznego. Jeśli jednak pozostaniesz przy klasycznej wersji i wybierzesz odbitki 10 cm×15 cm, jako dodatek do swojego zamówienia otrzymasz praktyczne pudełko prezentowe gratis. W ten sposób uzyskasz stylowy i gotowy do wręczenia upominek. Komu podarujesz pudełko wyjątkowych wspomnień – dziewczynie, żonie, mamie, a może siostrze? Każda z nich będzie szczęśliwa, mogąc wrócić myślami do radosnych chwil, jakie miały miejsce w przeszłości.

20230217092032_4-825x550-kopia.webp

3. Fotoksiążka – podaruj swojej kobiecie wyjątkowy prezent

Myśl, że ktoś lubi sprawiać przyjemność swojej partnerce przemyślanym podarunkiem, jest czymś naprawdę miłym. Chcesz uczcić Dzień Kobiet w niebanalnym stylu? Podaruj swojej kobiecie fotoksiążkę pełną wyjątkowych zdjęć. Wybierz szablon, który zauroczy ją estetyką, a następnie wypełnij strony staranną selekcją kadrów.

Twoja partnerka jest tradycjonalistką? Wybierz jeden z klasycznych, a zarazem eleganckich szablonów. A może jej charakter zdominował dobry humor oraz dystans do siebie i otoczenia? Zdecyduj się na szablon, który wprawi ją w świetny nastrój. Doradzam fotoksiążkę w formacie 24cm×24cm. Zdjęcia w nowoczesnej odsłonie to wspaniały, przemyślany i nieoczekiwany prezent na Dzień Kobiet dla żony lub dziewczyny.

20230217092032_4-825x550-kopia-2.webp

4. Obraz w ramie – zaskocz ją kreatywnym pomysłem

Cóż, prawda jest taka, że większość pań spodziewa się 8 marca tradycyjnego zestawu składającego się z kwiatów i czegoś słodkiego. Zaskocz swoją wybrankę i z okazji święta kobiet podaruj jej obraz w ramie. To nowość od Colorland, która pomoże Ci zdobyć uznanie w kobiecych oczach. :) Musisz się ze mną zgodzić, że takiego upominku na pewno się nie spodziewa.

Obraz w ramie możesz zamówić w jednym z 8 formatów. Wybierz ten, który najlepiej wkomponuje się w domową przestrzeń, stanowiąc zarazem elegancki akcent stylowej aranżacji. Przygotowanie zamówienia zajmie Ci kilka chwil. To naprawdę niewiele w zamian za bezcenny błysk w oczach Twojej partnerki i uśmiech, który roztopi Twoje serce.

20230217092032_4-825x550-kopia-3.webp

5. Memorki – podaruj swojej kobiecie wspomnienia w stylowej formie

Celebrowanie Dnia Kobiet może mieć różne formy. Wiele zależy nie tylko od Ciebie, ale i Twojej partnerki. Dla wielu z nich świętowanie ma charakter symboliczny i zadowolą się szczerymi życzeniami. Jeśli jednak wiesz, że tego dnia Twoja druga połowa oczekuje czegoś więcej, doradzam Memorki jako wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet dla dziewczyny.

Memorki będą upominkiem, który zajmie szczególne miejsce w jej sercu. To zdjęcia w stylu polaroid, które zachwycą obdarowaną. Ten produkt dostępny jest w dwóch wersjach – podstawowej, zawierającej 25 fotek, oraz z gadżetami, gdzie oprócz zdjęć znajdziesz drewniane bloczki, małe klamerki oraz sznurek. Partnerka będzie mogła eksponować zdjęcia w stylu retro na biurku, komodzie czy parapecie, za każdym razem ciesząc oko radosnymi wspomnieniami.

20230217092032_3-825x550.webp

6. Fotoramka ClickPic – dla ukochanej z okazji Dnia Kobiet

Lubisz wręczać upominki swoim bliskim? Zarówno obdarowywanie, jak i otrzymywanie prezentów sprawia ogromną przyjemność. Świętowanie Dnia Kobiet możesz rozpocząć miłym dla oka akcentem. Fotoramka ClickPic to świetny pomysł na trafiony upominek. Nie dość, że ma kształt kwadratu i świetnie odnajdzie się w każdym wnętrzu, to jeszcze jej montaż nie wymaga użycia żadnego sprzętu. Rzepy montażowe umieszczone z tyłu wystarczy docisnąć do ściany, by po chwili cieszyć się osobistą fotografią w pięknej oprawie.

ClickPic to idealny pomysł na prezent na Dzień Kobiet. Możesz kupić więcej sztuk i stworzyć efektowną galerię zdjęć lub pozwolić swojej kobiecie zaprojektować ciekawy układ fotek, które wciąż będą wywoływać przyjemne wspomnienia.

20230217092032_4-825x550-kopia-4.webp

Świętowanie Dnia Kobiet – zrób to jak należy

Jeśli znasz symbolikę Dnia Kobiet i jest Ci ona bliska, okaż swojej kobiecie należyty szacunek i zrozumienie. Nie bez powodu nazywa się je płcią piękną lub... słabszą. Kobiety w wielu kwestiach musiały walczyć o swoje prawa i egzekwować je wśród rządzących mężczyzn.

Zaplanuj niecodzienny Dzień Kobiet i spraw partnerce miłą niespodziankę. Zaskocz przygotowaną kolacją, zabierz do kina, a wieczór zakończ osobistym akcentem w formie wybranego fotoproduktu. Kwiaty i czekoladki to wersja opcjonalna, lecz jeśli nie lubisz podążać wydeptanymi szlakami, doradzam stylowe prezenty ze zdjęciem, które zawsze robią prawdziwą furorę.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: