Inspiracje

Tanie prezenty świąteczne – wydaj maks 50 zł

18.10.2019 • Przeczytasz w 4 min.

Czy jest możliwy wybór prezentu, który nie zrujnuje kieszeni, a będzie przy tym oryginalny i nietypowy? Pozornie wydaje się, że to niemożliwe. Bo niby w jaki sposób połączyć pomysł, wysoką jakość i niską cenę. Tanie prezenty na Święta nie mogą być dobre - zakładamy, że tak właśnie myślisz. Widać jasno, że potrzebny Ci sprawdzony pomysł na tanie prezenty świąteczne. Dobrze trafiłeś – w Colorland.pl specjalizujemy się w prezentach. Wykonujemy fotoprodukty, które Ty wcześniej zaprojektowałeś w naszej aplikacji online. Kooperacja Twojej wyobraźni i kreatywności, naszego oprogramowania do projektowania oraz najnowocześniejszego parku maszyn drukujących umożliwia produkcję tanich prezentów na Święta Bożego Narodzenia. Rzeczywiście i prawdziwie tanich Czytaj dalej, będzie coraz lepiej. Chcemy Cię przekonać, że istnieje możliwość stworzenia czegoś niebanalnego za mniej niż 50 zł. Zobacz nasze pomysły na na tanie prezenty świąteczne i uwierz, że aby trafić prezentem prosto w serce wcale nie trzeba wydać fortuny.

Tanie prezenty na święta – łap pomysły

Narzędzia, które oddajemy w Wasze ręce pozwalają na stworzenie upominku, który będzie miał wszystkie cechy prezentu idealnego. Twój upominek będzie mógł powstać z myślą o osobie obdarowanej. Dzięki Colorland przekonasz się, że tanie prezenty na Święta mogą być udane. Polecamy Ci dwa nasze hity sprzedażowe. Dowiedz się więcej o fotoksiążkach i fotokalendarzach i przekonaj się, że to najlepsze pomysły na tanie prezenty świąteczne.
Fotokalendarz pod choinkę

Prezenty na święta do 50 zł – fotoksiążka

Fotoksiażka to nasz flagowy produkt, ulubiony przez Klientów Colorland. Pewnie myślisz sobie, że skoro ulubiony to znaczy, że już dawno opatrzony. Mylisz się, kształt i formę fotoksiążki Ty nadajesz osobiście. Nie ma dwóch podobnych projektów – to Twoje pomysły i Twoja wrażliwość pozwalają zapełnić karty fotoksiążki treścią, która jest unikalna. Fotoksiążki jako tanie prezenty na Święta Bożego Narodzenia okazać się mogą drogie sercu osoby obdarowanej. Taki masz właśnie plan – stworzyć coś, co trafi prosto w serce. Mając do wyboru 5 formatów i ilość stron od 28 aż do 160 możesz stworzyć dzieło godne powszechnej aprobaty. Pracę nad fotoksiążką warto zacząć od wyboru szablonu. Będziesz mile zdziwiony jak wiele estetycznych rozwiązań masz do dyspozycji. Nowoczesne wzory utrzymane w rozmaitych klimatach sprawią, że z łatwością znajdziesz szablon, który spodoba się Twojej babci jak i mamie i kuzynce. Etap wyboru szablonu fotoksiążki ostatecznie przekona Cię, że tanie prezenty na Święta od Colorland.pl wcale nie będą wyglądać tanio, wręcz przeciwnie – to dopieszczone pod każdym względem personalizowane fotoprodukty, drukowane na najnowocześniejszych maszynach, na pięknym papierze, trwałe i solidnie wykonane. Mamy nadzieję, że rozumiesz jak ważna jest wizja Twojej fotoksiążki. Tu już wcale nie chodzi o kasę – w cenie do 50 zł możesz wykonać rzeczywiście imponującą fotoksiążkę – najważniejszy jest jednak pomysł na tanie prezenty świąteczne rozumiane wyłącznie jako estetyczna koncepcja. Tu wszystko zależy od Ciebie. Fotoksiążka może stanowić dokumentację z odbytych podróży, z najważniejszych wydarzeń rodzinnych, z portretowej sesji wykonanej w studio lub stanowić przegląd fotografii z wybranego przez Ciebie okresu. Uruchom wyobraźnię i przekonaj się, że tanie prezenty na Święta nie oznaczają, że jesteś liczykrupą - wiemy, że tworzenie projektu włożysz swój czas i serce.

Książka pod choinkę ze zdjęciami

Fotokalendarz - Tanie prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Pomysł na tanie prezenty świąteczne mają również związek z upływem czasu i końcem bieżącego roku. To dobry czas na podsumowanie, na snucie planów dotyczących przyszłości. Czy tanim prezentem na Święta można dokonać trudnej sztuki przejścia ze starego roku w nowy? Można! Robi tak rok rocznie tysiące naszych zadowolonych klientów. Jak tego dokonać? Z pomocą naszego hitowego produktu. Fotokalendarze to sprawdzony pomysł na tanie prezenty świąteczne. Colorlandowy kalendarz to 5 formatów do wyboru i możliwość zaawansowanej personalizacji. 13 kart – tytułowa i 12 kart miesięcznych pozwalają na umieszczenie na nich wybranych zdjęć, zastosowanie wybranego kalendarium oraz umieszczenie na kalendarium własnych dat. Tego nie dostaniesz w żadnym sklepie. Możliwość ustawienia na kartach kalendarza dat związanych z wydarzeniami własnej rodziny to coś wyjątkowego, coś co absolutnie nie kojarzy się z tanimi prezentami na Święta Bożego Narodzenia, raczej z prezentem robionym na zamówienie, bo tym w istocie są nasze fotokalendarze.
Kalendarz dla babci i dziadzia

Możliwości jakie daje Ci edytor do projektowania fotokalendarzy są niemal nieograniczone – tysiące opcji i konfiguracji począwszy od wyboru szablony na możliwości umieszczania własnych zdjęć, dat i napisów. Prezenty na święta do 50 zł, a tyle możliwości! Takie rzeczy tylko w Colorland. Zatem jako, że Święta to czas cudów warto raz jeszcze przypomnieć - prezenty na Święta do 50 zł to nie jakaś marketingowa fikcja tylko prawda co roku weryfikowana przez tysiące naszych zadowolonych Klientów. Pomysł na tanie prezenty Świąteczne zostały Ci przedstawione – teraz czas na Ciebie – wybieraj szablony i projektuj. W tym roku się uda – nie wydasz fortuny a prezentami trafisz prosto w serca. Powodzenia.

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: