InspiracjeTriki i porady

Tanie prezenty na Dzień Babci i Dziadka – nasze propozycje

01.01.2020 • Przeczytasz w 5 min.

Będzie o miłości, ale nie od razu… Porozmawiajmy o pieniądzach. Dlaczego? Ponieważ wiemy, że interesuje Cię sprawdzony pomysł na niedrogi, a wysokiej jakości prezent na Dzień Babci i Dziadka.

Odwieczne pytanie - czy można mieć ciastko i zjeść ciastko? Zwykle to niemożliwe, ale Ci, z Was którzy znają Colorland.pl wiedzą, że korzystny stosunek jakości do ceny to nasz znak rozpoznawczy. Można zatem mieć coś naprawdę pięknego i nie zrujnować się przy tym. Dlaczego piszemy o tym teraz, w tekście o prezentach dla Babci i Dziadka? Nie chcemy, abyś przegapił szansę na dokonanie czegoś wyjątkowego. Musisz bowiem wiedzieć, że korzystając z naszego pomysłu na prezent na Dzień Babci i Dziadka dokonasz wspaniałej rzeczy – pokażesz jak bardzo ich kochasz. To nie wszystko - od nas dostaniesz coś jeszcze….czas. Mamy nadzieję, że będziesz wiedział co z nim zrobić...Ale o tym później…
 

Własnoręczne prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Prezent z okazji dnia babci i dziadka

Zostało nam to z lat przedszkolnych – własnoręcznie robione prezenty są cenniejsze, bardziej osobiste. Dziś, kiedy z racji wieku nie wypada już wręczać laurek mamy dla Ciebie propozycję podobnej koncepcji tylko w nowocześniejszej, dojrzalszej formie. Prezenty na Dzień Babci i Dziadka DIY, wykonane samodzielnie, choć przy pomocy zaawansowanych technologii. Na tym opiera się idea produktów od Colorland – Ty siedząc przed monitorem komputera lub trzymając w dłoni smartfon tworzysz swój projekt, a my drukujemy go dla Ciebie – w błyskawicznym tempie, na nowoczesnych maszynach, za niewielkie pieniądze. Tak dziś, w XXI wieku, wygląda samodzielne wykonywanie prezentów. I choć to wydaje się niewiarygodne kolejną ich zaletą jest fakt, że są to tanie prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Przyzwyczaj się do możliwości, które daje Ci technologia. Skorzystaj z przygotowanych z myślą o Twoich potrzebach szablonach, o aplikacji, która w intuicyjny sposób pozwoli Ci zaprojektować prezent. To się nazywa nowoczesne rękodzieło – chcesz prezentów na Dzień Babci i Dziadka w stylu zrób to sam – zapraszamy.

Jak zrobić prezent na Dzień Babci i Dziadka? Liczy się wizja

Praca z naszymi produktami oznacza możliwość wyboru szablonu, estetycznej oprawy produktu. Szablony projektują nasi graficy i ilustratorzy – są one pełne harmonii, piękne, nowoczesne, klasyczne, minimalistyczne, słowem, takie jakich szukasz – każdy oddany do Twojej dyspozycji, plastycznie dostosowujący się do Twojej wizji, karmiący Twoją kreatywność. To wszystko dla Ciebie, zatem w odpowiedzi na pytanie jak zrobić prezent na Dzień Babci i Dziadka, powiemy tylko jedno – zrób go szybko i łatwo z Colorland.pl. Tu znajdziesz wszystko czego trzeba oprócz pomysłu – ten musi pochodzić od Ciebie. Zastanawiasz się pewnie jaką formę powinien przybrać ten epicki upominek, już śpieszymy z odpowiedzią...

Fotokalendarz - prezent na dzień babci i dziadka ze zdjęciem

Kalendarz z własnymi datami i zdjęciami
Obserwujemy upływ czasu i wierzymy, że mamy go jeszcze bardzo wiele. Pełni optymizmu planujemy przyszłość życząc sobie, by była udana. Podobną wiarą podzielmy się z Babcią i Dziadkiem. Zróbmy to za pomocą kalendarza, które od dawien dawna służyły nam do porządkowania czasu. Twoja Babcia i Dziadek dobrze o tym wiedzą… Odkąd pamiętasz w ich domu wisiał kalendarz, na gwoździku w kuchni lub w salonie. Kultywuj tę tradycję, jednakowoż nadając jej bardziej nowoczesną, osobistą i spersonalizowaną formę. Fotokalendarz – hit w portfolio Colorlad.pl – składa się z 13 kart – tytułowej oraz kolejnych 12, które odpowiadają następującym po sobie miesiącom w roku. Na każdej z kart możesz umieścić wybraną fotografię, swoją wspólnie z Dziadkami, swoich dzieci czy każdą inną, o której wiesz, że się spodoba. Poniżej zdjęcia zwykle znajduje się kalendarium, ono w Twoim fotokalendarzu będzie wyjątkowe – możesz oznaczyć w nich osobiste daty – ważne dla Babci i Dziadka, ważne dla Waszej rodziny. Spójrzmy co się stało – kilka minut pracy z aplikacją i oto powstał fotokalendarz Twojego autorstwa, ale nie taki zwyczajny, absolutnie wyjątkowy – są na nim zdjęcia Twoich bliskich, są na nim daty ważne dla Twojej rodziny. Tego nie znajdziesz na marketowej półce. To wspaniały prezent na Dzień Babci i Dziadka ze zdjęciem! Teraz, aby z sukcesem zakończyć procedurę należy sfinalizować transakcję, a my wydrukujemy Twój prezent w 24 godziny. Przekonaj się do tej koncepcji wiedząc, że taki fotokalendarz może kosztować miej niż 20 zł, a jego projekt powstaje w przytulnym domowym zaciszu w zaledwie kilka minut. To żaden marketingowy chwyt, po tym jak już wybierzesz format i szablon – a trudno o przyjemniejsze zajęcie niż oglądanie naszych szablonów – praca w edytorze to najprostsze w świecie projektowanie na zasadzie przeciągnij i upuść. Prezent na Dzień Babci i Dziadka w stylu DIY oznacza w praktyce umieszczenie na kartach 13 zdjęć, ewentualne dodanie napisów i oznaczenie własnych dat! Efekt natomiast jest spektakularny. Sam poczujesz dumę, gdy będziesz przeglądać swój fotokalendarz. Ucieszy Cię fakt, że Babcia i Dziadek z radością powieszą go na gwoździku w kuchni lub w salonie.
Kalendarz dla babci i dziadka

Tanie prezenty na dzień babci i dziadka – co zrobić z oszczędnościami

Teraz kiedy już wiesz, że istnieją prezenty, których stworzenie zajmuje kilka chwil warto abyś zastanowił się co zrobić z oszczędzonym czasem. Pamiętasz, na początku tekstu pisaliśmy, że dostaniesz go od nas trochę...

Dzięki pięknym szablonom i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom pozwoliliśmy Ci stworzyć coś niebanalnego niewielkim nakładem pracy, czasu i kasy. Chcemy prosić Ci, abyś nie poprzestał na tym - prezenty na Dzień Babci i Dziadka DIY to jedno, a właściwe świętowanie tej wyjątkowej okazji to drugie. Poświęć im swój czas - po prostu wpadnij i pogadaj – przyjedź specjalnie na dłużej niż „na herbatę”, opowiedz co u Ciebie, bo z pewnością będą chcieli wiedzieć wszystko, ale tym razem – dla odmiany – Ty spytaj co u nich. Rozmawiajcie. To przecież cudowne uczucie wiedzieć, że u tych dobrze życzących Ci ludzi jesteś zawsze mile widziany. Teraz, aby Cię przekonać, że podobna postawa to nie tylko nasza opinia prezentujemy stosowny cytat:

(...) największy prezent dostajesz wtedy, kiedy ktoś postanowi podarować ci pół godziny, godzinę, albo całe popołudnie i ten czas jest tylko dla ciebie.

/John Marsden/

Zatem podsumujmy. Mamy wspólny plan – nie ociągajmy się – tak jak ustaliliśmy – Ty projektujesz, my drukujemy. Pamiętasz, rozmawialiśmy o tanim prezencie na Dzień Babci i Dziadka – TUTAJ są aktualne promocje

Czekamy na Twój projekt – ależ to będzie udany Dzień Babci i Dzień Dziadka! Jako, że to styczeń i noworoczne życzenia wydają się być na miejscu – Tobie i Twojej Rodzinie życzymy, aby cały rok w zaprojektowanym przez Ciebie fotokalendarzu był jednym wielkim pasmem szczęścia i radości, zgodnie z Twoim projektem :).

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: