Produkty

Starbook - gwiazda wśród fotoksiążek

17.01.2018 • Przeczytasz w 2 min.

Nasz nowy Starbook zachwyca blaskiem stron i jakością druku. Sukcesywnie zdobywa serca miłośników fotografii i nie tylko. Zobacz, jak rodzi się legenda…

Jesteśmy bardzo dumni ze swojej oferty i realizacji, które wychodzą spod naszych rąk. Nasze produkty uszczęśliwiają, wywołują uśmiech na twarzy i sentyment w sercu. Są prezentami dla Twoich najbliższych i pamiątkami dla Ciebie - na całe życie. Niemniej, zaczęliśmy odczuwać pewien brak… Brak produktu, który spełnia znacznie większe wymagania; produktu, który stanowi spełnienie marzeń pasjonatów i sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Star Book - gwiazda wśród fotoksiążek

No i mamy! Wyposażyliśmy park maszynowy w technologię DreamLabo od Canona, opracowaliśmy charakterystykę nowej fotoksiążki i Starbook zawitał w ofercie Colorland.pl. Nasze założenia były proste: ta fotoksiążka ma być gwiazdą! Nie będzie trudno obronić tytuł - takiej klasy fotoksiążki po prostu nie znajdziesz nigdzie indziej.

Jako pionierzy wykorzystujemy technologię firmy Canon na rynku polskim. Połączyliśmy możliwości tej nowoczesnej maszyny z dziełem ludzkich rąk. Stworzyliśmy produkt, w którym nie ma miejsca na błędy i niedociągnięcia. Star jest po prostu doskonały.

Starbook - gwiazda wśród fotoksiążek

Starbook - gwiazda wśród fotoksiążek

Pragniemy, aby Starbook podbił serca wszystkich, dla których ich życie jest pasją, a pasja całym życiem. Twoje zamiłowania, dzieła i realizacje są warte uwiecznienia w najpiękniejszej formie.

Starbook - gwiazda wśród fotoksiążek

 
Ewa, Colorland

Udostępnij znajomym: