InspiracjeTriki i porady

Są powody do świętowania! Powrót do szkoły.

18.09.2020 • Przeczytasz w 2 min.

Choć wakacje już za nami, to przecież rok szkolny dostarcza też całej masy atrakcji. Spotkania ze starymi znajomymi, powrót do pasji czy  sytuacje, które mają miejsce każdego dnia.
To tylko kilka pretekstów do robienia zdjęć i powodów dla których warto skorzystać z naszych Fotoproduktów. A przecież oprócz nich będą miały miejsce rozmaite uroczystości i święta warte uhonorowania i upamiętniania!

Pierwszy dzwonek za nami, pierwsze klasówki zapewne ciągle przed ale my już dobrze wiemy co będzie działo się we wrześniu! Na pierwszy ogień idą najważniejsze dla młodych adeptów nauki pasowania – na ucznia lub na przedszkolaka! To poważne, w życiu każdego dziecka, wydarzenie jest warte osobnej Fotoksiążki – cała feeria emocji związanej z wyjątkowym i jakże dorosłym dniem będzie miło wspominać. I to zarówno za kilka tygodni jak i za… paręnaście lat.

pamiątka ze szkolnych lat

Kolejna data w kalendarzu to słynny Dzień Chłopaka. Choć istnieją spory co do dokładnej daty, kiedy powinien być obchodzony to my obstajemy przy 30 września i z tej okazji proponujemy wykonanie prezentu, do którego będzie wracało się co najmniej kilka razy dziennie. Fotokubek z wybranym zdjęciem to idealne rozwiązanie – bo pozwala zarówno wywołać wspomnienia, jak i przypomnieć o obowiązkach. Wszystko zależy od tego co zostanie umieszczone na kubku.

prezent na dzień chłopaka

Ostatnia z ważnych dat na początek roku szkolnego to oczywiście Dzień Nauczyciela! Nie można lub nie powinno się o nim zapominać, szczególnie kiedy chce się aby to Nauczyciel zapomniał tego dnia np. o odpytywaniu. Dlatego warto zaprojektować dla niego lub niej specjalny Fotokalendarz z zaznaczonymi datami robienia klasówek – my sugerujemy ustawić wszystkie na weekendy, kiedy nie ma nikogo w szkole…

prezent na dzień nauczyciela

3 ważne daty, 3 doskonałe sposoby ich uhonorowania – rzecz jasna możecie je miksować pomiędzy uroczystościami. Dajcie znać, który z naszych fotoproduktów postanowiliście wykorzystać!

WAŻNE DATY
1. Wrzesień - Pasowanie na ucznia/przedszkolaka
2. 30 września – Dzień Chłopaka 
3. 14 października – Dzień Nauczyciela

Udostępnij znajomym: