InspiracjeTriki i porady

Rodzinna pamiątka z wakacji - 5 pomysłów

28.09.2022 • Przeczytasz w 2 min.

Wakacyjny wyjazd w rodzinnym gronie to znakomity sposób na relaks. Wspólnie spędzony czas napełni Was energią i pozostawi mnóstwo pięknych wspomnień. Chcesz utrwalić najlepsze z nich? Rodzinna pamiątka z wakacji będzie strzałem w dziesiątkę. Poznaj ciekawe pomysły na zachowanie cennych kadrów.

Pamiątki z wakacji dla dzieci

magnesy1.webp

Maluchy i nastolatkowie uwielbiają przywozić do domu pamiątkowe drobiazgi. Miejscowości turystyczne aż uginają się od stoisk, gdzie można zakupić magnesy, bransoletki czy akcesoria z nazwą miejscowości. Tym razem postaw na oryginalność i zaprojektuj własne magnesy! Ten uroczy akcent ozdobi Waszą lodówkę, codziennie przypominając o wakacyjnych chwilach.

Możesz spersonalizować swoje magnesy z wakacji, dodając do nich tekst i wybierając najciekawsze zdjęcie. Może zechcesz umieścić tam cytaty o rodzinie lub jakąś własną sentencję? Komplet takich pamiątek z pewnością sprawi, że na Waszych twarzach codziennie będzie pojawiał się uśmiech.

Fotoksiążka – rodzinna pamiątka z wakacji

3-4.webp

Nic nie dorówna spontanicznie wykonanym zdjęciom, do których można wracać nie tylko myślami. Dzielenie się wspomnieniami zacieśnia rodzinne więzi i jeszcze bardziej zbliża Was do siebie. Co powiesz na to, by utrwalić szalone kadry w jednym miejscu? Fotoksiążka będzie idealnym pomysłem! Pamiątki z podróży mogą przybrać różną formę, lecz ta z pewnością chwyci Was za serca i zapewni mnóstwo emocji.

Projektowanie własnej fotoksiążki to super sprawa. Już samo ozdabianie zamieszczonych zdjęć będzie fajną zabawą dla całej rodziny. Efekt przejdzie Wasze najśmielsze oczekiwania – zapewniam, że nigdzie nie znajdziecie lepszej pamiątki z wakacji :) Urlopowe skarby, czyli najciekawsze pamiątki z wyjazdu

Zbieranie darów natury jest jednym z najlepszych sposobów na zatrzymanie wakacyjnych wspomnień. Co można zbierać z podróży? Wszystko, co pozwoli zachować w pamięci dobre chwile!

Jeśli lubisz spędzać wakacje nad wodą, być może najczęściej wybierasz polski Bałtyk. Muszelki to idealna pamiątka znad morza, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Wystarczy wywołać kilka zdjęć z wakacji, oprawić je w ramki i za pomocą kleju na gorąco ozdobić skarbami znalezionymi na piaszczystym brzegu.

Niepowtarzalna pamiątka z gór

Dla miłośników górskich wypraw też przygotowałem kilka pomysłów. Szyszki czy kamienie będą świetną bazą do wakacyjnych kadrów. Mogą służyć jako oryginalne podstawki do zdjęć lub wyjątkowa kompozycja złotych myśli. Niech każdy członek rodziny napisze coś na jednym z górskich kamieni. Kolekcję wrzuć do szerokiego wazonu i ozdób łańcuchem drobnych lampek. Zyskasz oryginalną dekorację domu i pucharek wspomnień, do których miło będzie wracać w chłodniejsze dni.

Teraz już wiesz, że najlepsza pamiątka z wakacji to ta, którą stworzycie sami. Dbajcie o to, by wspólnie spędzony czas obfitował w dobry humor i nieustanny uśmiech. Radosne twarze najbliższych pozwolą zachować najcenniejsze wspomnienia, które w doskonałej oprawie przetrwają kolejne pokolenia.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: