Nie przegap

Promocje na Black Week 2022 - najlepsze okazje cenowe do 50 zł!

18.11.2022 • Przeczytasz w 3 min.

Święto obniżek i fantastyczne okazje zakupowe – kto nie czeka na Black Week 2022, by sprawić sobie przyjemność niższymi cenami? Koniec listopada to gorący okres dla wszystkich sprzedawców, a kupujący już dużo wcześniej zacierają ręce, by wreszcie skusić się na super promocje. Sprawdź, co oferuje Colorland!

Kiedy jest Black Week 2022 w Polsce?

Amerykański dzień wielkich wyprzedaży, początkowo określany mianem Black Friday, przywędrował do Polski w 2015 roku. Zwyczaj ten obejmował jeden dzień, lecz z czasem sprzedawcy zaczęli rozszerzać promocje na kolejne dwa dni, tworząc w ten sposób Black Weekend. Dziś wielu z nich organizuje nawet Black Week, obejmujący swoimi promocjami cały tydzień! W tym roku Black Friday, który rozpoczyna serię atrakcyjnych obniżek, odbędzie się 25 listopada. Zgodnie z amerykańską tradycją, następuje on dzień po Święcie Dziękczynienia, które w tym roku przypada na 24 listopada.

Zrób zakupy przedświąteczne w Colorland

20221116214231_2 (17).webp

Promocje na Black Week to idealna okazja na to, by zaopatrzyć się w świąteczne prezenty w ekstra cenie! My również nie zamierzamy próżnować :) Black Week w Colorland będzie pełen promocji i emocji!

Pod koniec listopada kupisz w Colorland fotoksiążki oraz kalendarze ze zdjęciami swoich najbliższych w wyjątkowo niskich cenach. Zaprojektuj swoje fotoprodukty tak, jak chcesz, i wręcz bliskim na święta lub mikołajki. Ty zaoszczędzisz, a ktoś zyska fantastyczne wspomnienia w wyjątkowej oprawie.

Zaszalej ze zdjęciami

20221121174019_3 (14).webp Fotki w cyfrowej formie są supertrwałe, ale na pewno wiele jest takich, do których lubisz często wracać i oglądasz je godzinami. Skorzystaj z okazji na Black Week promocje i wywołaj odbitki z aplikacji ColorlandGO. Zainstaluj apkę w swoim telefonie, wgraj zdjęcia i czekaj na dostawę. Prosto i bez wychodzenia z domu! Czy robienie świątecznych prezentów kiedykolwiek było prostsze?

Black Week – kto to wymyślił

Istnieje kilka teorii na to, skąd w Stanach wziął się pomysł na stworzenie wydarzenia, które znane jest dziś na całym świecie. Jedna z nich pozwala nam sądzić, że okoliczności powstania Czarnego Piątku mają swoje początki w Filadelfii, gdzie dzień po Święcie Dziękczynienia organizowano ogromną paradę na ulicach miasta.

Zatłoczone ulice pełne radosnych obywateli były doskonałą okazją dla sprzedawców na podkręcenie swojego biznesu. Oferowany towar można było w ten dzień kupić w przystępnych cenach, co spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony paradujących przechodniów. Sam pomysł na święto zakupów może i jest stosunkowo nowy, ale trend ten kształtował się już w latach 60. XX wieku!

Black Week 2022 – co można kupić?

Pomimo że wieloletnia tradycja tanich zakupów obejmuje już wszystkie kontynenty, nie każdy sprzedawca uczestniczy w tym ekscytującym wydarzeniu. Sklepy dużo wcześniej informują swoich klientów o nadchodzących promocjach. Co można kupić podczas Black Week? Wszystko, czego tylko dusza zapragnie! Od kosmetyków i odzieży, przez meble, biżuterię, tekstylia czy książki, aż po elektronikę i AGD. Sprawdź, co przygotowałem dla Ciebie w Colorland!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: