InspiracjeTriki i porady

Prezenty pod choinkę dla dzieci – wybierz fotoprodukty

25.10.2019 • Przeczytasz w 4 min.

Jakie prezenty pod choinkę dla dzieci kupujecie? Z pewnością odpowiecie, że zabawki. To oczywiste i ze wszech miar pożądane. Dziś jednak chcemy Wam pokazać, że wybór prezentów na Święta dla dzieci nie musi ograniczać się do zabawek. Oczywiście wiele zależy od wieku i osobowości dziecka jednakże fotoprodukty Colorland są interesującą alternatywą bądź uzupełnieniem klasycznych gwiazdkowych prezentów.
prezenty pod choinkę dla dzieci

Co lubią dzieci?

Dzieci lubią przewidywalność. To, że wydarzenia występują po sobie w określony, znany dziecku sposób, daje im spokój. Dzieciaki lubią rutynę, przyzwyczajają się do określonych rytuałów. Wieczorne czytanie książeczek czy wspólne spacery z psem to coś co buduje wszechświat dziecka i sprawia, że czuje się bezpiecznie. Ustalony plan działań nie wyklucza, co oczywiste, czasu na dzikie przygody i nie gasi przyrodzonej dzieciom ciekawości świata. Fakt, że przebywają w przewidywalnym środowisku, otoczone troską i miłością sprawia raczej, że rozwijają te cechy. Zatem wiemy, że zabrzmi to rewolucyjnie, ale dzieciaki lubią porządek i nie mamy tu oczywiście na myśli ładu na półkach w ich pokojach.

Prezent pod choinkę dla dziewczynki

Co oprócz lalki czy klocków ucieszy dziewczynkę? Naszą propozycją na prezent pod choinkę dla dziewczynki jest fotoobraz. To wspaniała dekoracja pokoju oraz możliwość pokazania co jest ważne dla naszej księżniczki. W Colorland można wybierać pośród kilkunastu formatów fotoobrazów. Co może się znaleźć na fotoobrazie, który będzie prezentem pod choinkę dla dziewczynki? Otóż co tylko chcecie! Podstawową zaletą naszych fotoobrazów jest możliwość ich personalizacji. Na obrazie zatem może znaleźć się zdjęcie lub obrazek. Tu wszystko zależy od naszej wyobraźni. Jeśli macie wyjątkowo udane portretowe zdjęcie dziewczynki to radzimy je wykorzystać - taki kadr będzie pięknie wyglądał na fotoobrazie i będzie wspaniałym upominkiem świątecznym dla dziewczynki. Istnieje również inna możliwość. Jeśli myślicie o tym, aby prezentem pod choinkę dla dziewczynki była dekoracja do jej pokoju możecie skorzystać z gotowych propozycji Colorland. Wszystkie opcje to nowoczesne, stworzone przez profesjonalnych ilustratorów grafiki. Do tego modne i aktualne. Wszystkie te flamingi czy obrazki z motywem monstery czekają na Was w zakładce gotowe obrazy. Zachęcamy do zajrzenia we wskazaną lokalizację – jest tam mnóstwo pomysłów na prezent pod choinkę dla dziewczynki. Oto przykłady – dla sześciolatki piękny obraz z treścią modlitwy Aniele Boże.., dla dziesięciolatki piękny obrazek z kotkiem, dla dwunastolatki fajne motywacyjne hasło. Jest w czym wybierać. Projektowanie fotoobrazu trwa dosłownie kilka minut, a wybór spośród gotowych propozycji zająć może nawet mniej czasu. Prezent pod choinkę dla dziewczynki to temat, który załatwisz w kilka minut. Pamiętaj, żeby podczas wyboru konkretnego rozwiązania estetycznego brać pod uwagę osobowość dziecka. Jakie prezenty pod choinkę dla dzieci są najlepsze?Trafione prosto w serce.
Prezent pod choinkę dla dziewczynki

Prezent pod choinkę dla chłopca

Nasz pomysł na prezent pod choinkę dla chłopca to fotokubek. Nie wiem cz wiecie, ale w dzisiejszych czasach kubek stał się metodą manifestowania swoich uczuć, postaw i poglądów. Jeśli zatem chcesz podarować chłopcu kubek ubrany w coś z czym będzie się identyfikował to jesteś na dobrej drodze do wręczenia trafionego prezentu. W zasadzie nie ma znaczenia wiek malca – fotokubek to po prostu fajny świąteczny upominek dla chłopca. Dla młodszych dżentelmenów proponujemy zaprojektowanie fotokubka z ulubionymi bohaterami z bajek. Nie wspomnieliśmy wcześniej o projektowaniu? Produkty z Colorland mają to do siebie, że można je w łatwy sposób spersonalizować. Zatem naszym pomysłem na prezent pod choinkę dla chłopca nie jest po prostu kubek, ale kubek, który powstał z myślą o potrzebach tego konkretnego dziecka… Jak wspomnieliśmy dobrym pomysłem są bohaterowie z kreskówek – pieski, wyścigówki, postaci ze znanych klocków czy szturmowcy Imperatora. Zanim jednak umieścisz je na kubku upewnij się po której strony mocy stoi chłopiec….A co jeśli chcesz wręczyć na prezent pod choinkę dla chłopca fotokubek, ale z oszczędności czasu wolałbyś gotową propozycję? Nic łatwiejszego, podobnie jak w przypadku obrazów tak i w przypadku fotokubków od Colorland, możesz wybierać spośród wielu gotowych opcji. Zajrzyj do kategorii sportowe lub szkolne czy motywujące i wybierz coś na prezent pod choinkę dla chłopca. Będzie dobrze, na pewno coś znajdziesz i przekonasz się, że wybrałeś ….jego ulubiony kubek.
Kubek pod choinkę

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: