InspiracjeTriki i porady

Prezent ze zdjęć dla całej klasy i wychowawcy – zrób go szybko i wygodnie

17.05.2024 • Przeczytasz w 5 min.

Zakończenie roku szkolnego przynosi długo wyczekiwany odpoczynek. Zarówno wychowawca, jak i uczniowie odetchną wreszcie od codziennych obowiązków, by przez lato porządnie zregenerować siły na kolejny rok wyzwań. Zanim jednak wybrzmi ostatni dzwonek, nastąpi uroczyste zakończenie roku. Co podarować wychowawcy oraz jego podopiecznym? Doradzam!

Niecodzienny prezent na koniec szkoły

Każdego roku uczniowie mierzą się z tym samym wyzwaniem: jaki prezent sprawić wychowawcy na koniec roku? Biorąc pod uwagę imponujący wachlarz propozycji, ostateczna decyzja wcale nie będzie taka prosta.

Jeśli dobrze znacie swojego wychowawcę, zakup podarunku nie powinien stanowić problemu. W przeciwnym razie warto skorzystać z bezpiecznej opcji, jaką jest voucher do wybranego miejsca. Wuefista z pewnością ucieszy się na bon do sklepu sportowego, nauczycielowi przedmiotów humanistycznych można podarować kartę prezentową do księgarni. To o wiele lepsze rozwiązanie niż zakup przedmiotu, który szybko wyląduje na dnie szafy.

Prezent na zakończenie roku – atrakcyjny dodatek

Zanim z radością rozbiegniecie się ze świadectwami w dłoniach, pora ostatni raz zmusić szare komórki do wysiłku. Prezent powinien być kompletny, a zatem oprócz głównego podarunku należy zdecydować się na pamiątkowy dodatek. Voucher, który doczeka się realizacji, nie zawsze przybiera formę czegoś trwałego. Weźmy choćby pod uwagę akcesoria sportowe, które siłą rzeczy się eksploatują w wyniku użytkowania. Czym uzupełnić taki prezent? Doradzam efektowną pamiątkę na lata.

Jeśli stawiacie na skromniejszy dodatek, który można powielić, a tym samym obdarować nim całą klasę, polecam fotopamiątkę. To personalizowana karta okolicznościowa, która stanowi nowoczesny, a zarazem trwały akcent przy szkolnym pożegnaniu. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla wychowawcy, a także dla jego uczniów – oprócz klasowej fotki można zamieścić w niej wzruszające życzenia, wyrazić wdzięczność i podziękować za trud wychowawczy.

20240517130329_2.webp

Fotoksiążka – pomysłowy fotoprezent

Kończy się pewien szkolny etap? To ostatnia okazja na wspólne chwile w takim gronie! Zanim każde z Was obierze własną ścieżkę, warto postarać się o wyjątkowy prezent. Doradzam fotoksiążki, które w ostatnich latach są prawdziwym hitem wśród szkolnych pamiątek. Można je zaprojektować szybko i wygodnie, nawet gdy współtworzy je wielu autorów.

Sprawdźcie, jakie to proste! Fotoksiążka to produkt, który można samodzielnie zaprojektować „od deski do deski”. Jeśli chcecie maksymalnie uprościć sprawę, polecam skorzystanie z opcji SMART projekt – wówczas kreator Colorland wybierze najlepsze fotki i rozmieści je na kartach fotoksiążki. Waszym zadaniem będzie jedynie sprawdzić, czy projekt spełni Wasze oczekiwania.

20240517130329_3.webp

Zdjęcia z wielu źródeł? To nie problem!

Tworzycie jeden projekt, ale zdjęcia, których chcecie użyć, znajdują się na kilku nośnikach? Żaden problem :) Colorland to marka, która w nowatorski sposób odpowiada na potrzeby użytkowników. Dlatego też powstała funkcja przesyłania zdjęć z różnych źródeł.

W kreatorze online po lewej stronie okienka dostępna jest opcja dodawania zdjęć. Kliknij w „Inne urządzenie”, a pojawi się kod QR oraz link, który można przesłać innym posiadaczom zdjęć. Dzięki temu wszystkie wybrane fotki znajdą się w jednym miejscu, a Wy będziecie mogli stworzyć z nich prawdziwe arcydzieło – wyjątkowy prezent dla wychowawcy na koniec szkoły.

Personalizowana fotoksiążka to niezwykła pamiątka na lata. Zdjęcia ze szkolnych czasów długo będą przypominać obdarowanym o miejscu, w którym zawiązały się przyjaźnie i osadziły najważniejsze wspomnienia. Zamów dowolną liczbę kopii fotoprezentu i podaruj swoim rówieśnikom jako cenną pamiątkę ze szkolnych lat.

Prezent ze zdjęciem – zachowaj wspomnienia

Czas spędzony w murach szkoły kojarzy się przede wszystkim z nauką, ale też przywołuje na myśl wspólne wyjścia, wycieczki czy imprezy organizowane na terenie szkoły. Każde z tych wydarzeń było świetną okazją do tego, by jeszcze lepiej poznać rówieśników i wychowawcę. Dziś, kiedy na szkolnym korytarzu wybrzmi za moment ostatni dzwonek, możecie stwierdzić, że to był naprawdę fajny czas.

Jak zachować wspomnienia ze szkolnych lat? Zainspiruj się gamą oferty Colorland. Na naszej stronie znajdziesz osobną zakładkę, w której umieszczono wyjątkowe prezenty na koniec roku szkolnego. Wyjątkowe, czyli takie, które można całkowicie spersonalizować, tworząc z nich unikalny produkt dopasowany do odbiorcy. Jak dobrze znacie swojego wychowawcę? Teraz możecie przedstawić swój punkt widzenia z przymrużeniem oka :)

20240517130329_4.webp

Pamiątka musi być. I kropka.

Sprawa jest prosta. Dziś niemal każdy uczeń ma swobodny dostęp do telefonu i może błyskawicznie pstryknąć kilka fotek. A zabawnych sytuacji, jakie miały miejsce w szkolnym gronie, z pewnością się nawarstwiło. Aż szkoda, by nie przekształcić ich we wspomnienia, które po latach wciąż będą wywoływać uśmiechy na twarzach.

Zdjęcia są jedyną formą pamiątki, która pozostawia trwały ślad w sercach. Koniecznie uwzględnijcie je podczas planowania prezentu na zakończenie szkoły dla wychowawcy. Propozycje, które doradzam powyżej, z powodzeniem można zamówić w więcej niż jednym egzemplarzu. Jeśli chcecie stworzyć osobną wersję dla wychowawcy i dla uczniów – nie ma problemu. Najlepiej jednak będzie, gdy każdy otrzyma tę samą księgę wspomnień. Wówczas nikt nie będzie czuł się poszkodowany, a zwłaszcza wychowawca, który w ostatnich latach z pełnym zaangażowaniem poświęcał się swojej pracy.

Personalizacja – o co chodzi?

Aby podarunek nabrał indywidualnych cech, należy go spersonalizować. O co chodzi? Nawet najzwyklejszy długopis może stać się wartościowym prezentem, jeśli zadbasz o jakiś osobisty akcent. W pamiątkach ze zdjęciem masz sporą dowolność – życzenia, wzruszająca dedykacja, cytaty, złote myśli, a nawet powiedzonka ze szkolnej ławki. Takie dodatki wzbogacą prezent, czyniąc go niezwykle cennym, zwłaszcza w towarzystwie zdjęć oraz autorskich grafik, jakie znajdziesz w bazie kreatora online. Do dzieła!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: