InspiracjeTriki i porady

Prezent nie tylko na Dzień Matki. Zobacz, co kupić mamie do 100 zł.

26.04.2024 • Przeczytasz w 5 min.

„Szanuj swoją mamę, bo masz tylko jedną” – kto z nas nie słyszał tych słów w młodości? Wypowiadały je nie tylko osoby z bliskiej rodziny, ale i znajomi napotkani przypadkiem na ulicy. Dziś niewątpliwie darzysz swoją rodzicielkę ogromną miłością i szacunkiem. Chcesz sprawić jej prezent bez okazji lub kupić coś na zbliżającą się uroczystość? Doradzam wyjątkowy prezent dla mamy do 100 zł.

Podarunek z głębi serca

Jestem zdania, że warto okazywać uczucia osobom z najbliższego kręgu. Któż bardziej zasługuje na słowa uznania i wyrazy podziwu niż mama, która od pierwszych dni Twojego istnienia otoczyła Cię czułą opieką? To osoba o wielkim sercu, która każdego dnia uczy Cię, jak kroczyć przez życie i być dobrym człowiekiem. Prezent bez okazji będzie dla niej miłym zaskoczeniem i piękną formą wdzięczności.

Podarunek do 100 zł? Działaj kreatywnie z Colorland!

Sprawianie radości bliskim jest jedną z najpiękniejszych czynności. Kiedy obserwujesz szeroki uśmiech, zaskoczenie w oczach i ten błysk, który mówi wszystko, wiesz już, że było warto. Wcale nie musisz wydawać zawrotnej kwoty na prezent. Postaw raczej na coś, co ma ogromną wartość emocjonalną. Brakuje Ci pomysłów? Doradzam najlepszy prezent dla mamy DIY:

  • odbitki – skompletuj zdjęcia ze wspólnego urlopu, spaceru czy wydarzenia, które spędzaliście w swoim gronie, a następnie wywołaj w formie nowoczesnych odbitek. Wręczone w gustownym pudełku (które możesz samodzielnie ozdobić) będą piękną pamiątką, nad którą warto się rozczulać przy kubku pysznej herbaty,
  • fotoramka ClickPic – zdjęcie w pięknej oprawie, które można błyskawicznie zamocować na ścianie bez wiercenia i wbijania gwoździ. Fotoramka ClickPic to pomysłowa dekoracja, która wywoła mnóstwo wzruszających wspomnień.

20240426161117_2.webp

Powyższe propozycje znajdziesz w Colorland, naturalnie :) Zdjęcia – nieważne, czy zrobione niedawno, czy utrwalone lata temu – zasługują na stylową ekspozycję. Wybierz takie, które zagrają mamie na czułych strunach serca, i podaruj w niezobowiązującym geście.

Kwiecisty maj pełen czułości

Piąty miesiąc roku jest uwielbiany nie tylko przez dzieci, ale i również przez dorosłych. W maju natura obdarza nas bujnym naręczem kwiatów, jest ciepło i przyjemnie. W dodatku coraz bliżej nam do lata, kiedy słońce bez skrępowania rozpieszcza ciało i umysł.

Maj to ważny miesiąc dla każdego potomka. Zbliża się Dzień Mamy! To wyjątkowa okazja, by odwdzięczyć się rodzicielce czułym gestem za trud wychowawczy. Jaki prezent na Dzień Mamy podarować kobiecie, która Cię wychowała? Tu potrzeba czegoś wyjątkowego. Co doradzam? Kronikę pełną fantastycznych zdjęć, którą możesz samodzielnie zaprojektować co najmniej na dwa sposoby:

  • elegancki Starbook – cudowne zdjęcia w klasycznej oprawie, na marmurowym tle, a może ukryte wśród delikatnych kwiatów? Takim podarunkiem wywołasz nie tylko wspomnienia, ale i bezgraniczny zachwyt. Sztywna okładka uszlachetniona gąbką zachowa pamiątkowe ujęcia na lata,
  • stylowa fotoksiążka – jeśli chcesz podarować własnoręcznie zrobiony prezent na Dzień Mamy, ta propozycja nie ma sobie równych. Fotoksiążka to gwiazda wśród fotoprezentów Colorland. Wydobywa z ust ochy i achy, rozgrzewa serce piękną oprawą i mocno zapada w pamięć.

20240426161117_3.webp

Czy wiesz, jak wiele pięknych chwil możesz spędzić z mamą nad jednym z powyższych prezentów? Na stronach fotoproduktów skrywają się zapomniane chwile, które właśnie teraz mają szansę ożyć w Waszej pamięci. Dołącz do prezentu ulubioną herbatę i słodki dodatek i zacznijcie wizualną ucztę!

Dlaczego fotoksiążka to idealny prezent dla mamy?

Mogę się założyć, że nikt przed Tobą nie wpadł na to, by podarować wspomnienia w tak oryginalnej formie. Fotoksiążka to znakomity prezent na Dzień Mamy personalizowany. Co to oznacza? Że możesz umieścić w niej osobistą dedykację, podpisać fotki zabawnymi hasłami, dodać cytaty czy wzruszające sentencje, by ująć serce rodzicielki wyjątkowym przesłaniem. Każdy projekt jest inny i nie ma dwóch takich samych – to czyni fotoksiążkę wyjątkowym produktem na rynku.

Szukasz podobnych inspiracji na prezent ze zdjęciem? Poznaj fotoprodukty Colorland, które możesz podarować w Dniu Mamy jako piękną pamiątkę. Upominek z charakterem pokaże rodzicielce, jak ważną rolę odgrywa w Twoim życiu.

Prezent na Dzień Mamy do zrobienia samemu

W ostatnich latach z przyjemnością zauważam rosnące znaczenie produktów wykonanych ręcznie. Mają unikalną wartość, którą ciężko przeliczyć na pieniądze. Ile serca i czułości jest w każdym z przedmiotów! Jeśli chcesz podarować mamie samodzielnie wykonany prezent, może zainspirują Cię poniższe propozycje:

  • własnoręcznie zrobiona kartka okolicznościowa – z wykorzystaniem ulubionego zdjęcia, które kreatywnie ozdobisz,
  • coś zrobionego na szydełku lub drutach – wystarczy opanować kilka podstawowych ściegów, by wydziergać efektowną podkładkę pod kubek czy uroczą torbę na książki,
  • bukiet ze słodyczy – poszukaj instrukcji w sieci – znajdziesz tam mnóstwo pomysłów na fantazyjny prezent,
  • pudełko z grawerem na skarby – zainwestuj w urządzenie do grawerowania w drewnie i ozdób pudełko efektownymi monogramami lub ornamentami,
  • kolczyki z modeliny – brzmi dziecinnie? Wystarczy wrzucić gotowe dzieło na kilkanaście minut do piekarnika, by modelina stwardniała na amen. Pomysły na piękne i łatwe do zrobienia kolczyki znajdziesz w internecie.

20240426161117_4.webp

Jak myślisz, co spotka się z lepszym odbiorem – produkt zgarnięty naprędce ze sklepowej półki czy ręcznie robiony przedmiot, w który włożono masę pracy i uczuć? Wierzę, że podejmiesz właściwą decyzję :)

Prezenty ze zdjęciem zawsze trafiają w serce

A to, jak wiesz, najczulszy punkt każdej mamy! Najlepsze upominki to takie, na których stworzenie poświęcono nieco czasu, skrupulatnie wybierając poszczególne elementy. W przypadku prezentów ze zdjęciami zawsze masz gwarancje, że będzie to trafiony podarunek. To znacznie więcej niż tylko prezent – to przede wszystkim piękne wspomnienia, pomysłowość i zaangażowanie, a także mnóstwo chwil spędzonych we własnym gronie. Takie rzeczy mają nieocenioną wartość!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: