InspiracjeTriki i porady

Prezent na mikołajki dla chłopaka – fajny i tani

18.10.2019 • Przeczytasz w 3 min.

Wśród par świętowanie uroczystości wymaga szczególnego zaangażowania. Czy to Walentynki czy Dzień Chłopaka wypada podarować jakiś drobiazg. Prezent dla chłopaka na mikołajki to kolejny przykład „z tej serii”. Zaczyna się nerwowe przeglądanie internetu i bezcelowe wycieczki do galeriach handlowych. Co kupić chłopakowi na mikołajki pytają dziewczyny, którym zależy na tym, aby dobrze wypaść na przedświątecznej giełdzie prezentów. Wszystkie zastanawiają się jakie cechy powinien mieć fajny prezent dla chłopaka na mikołajki. To jest ten czas, kiedy temat prezentów nie schodzi nam z ust. Wygrają te dziewczyny, które będą kontynuować czytanie tekstu - one poznają nasze sprawdzone pomysły na prezent na mikołajki dla chłopaka. Dodatkową zaletą proponowanych przez nas upominków jest ich bardzo rozsądna cena przy zachowaniu najwyższej jakości. Wiemy, że jesteście zaciekawione, wobec tego lecimy dalej…

Prezent na mikołajki dla chłopaka do 30 zł

Zgodzicie się chyba, że 30 zł na prezent dla chłopaka na mikołajki nie jest zbyt wygórowaną kwotą. Za te pieniądze trudno Wam będzie dostać coś, co zapada w pamięć, jest oryginalne i stworzone z myślą o Waszej sympatii. Ponieważ fajny prezent dla chłopaka na mikołajki to taki, który uwzględni to jakim człowiekiem jest Twój chłopak – co lubi, co go rusza, co, oczywiście oprócz Ciebie, jest dla niego ważne. Zatem kluczem jak widzicie jest personalizacja – udany prezent mikołajkowy dla chłopaka to prezent personalizowany. Jak spersonalizować prezent? W Colorland to proste – Twoja wyobraźnia i nasze oprogramowanie stworzą idealny tandem – powstanie coś unikalnego i niepowtarzalnego. Hm, dokładnie coś takiego chciałaś….
prezent dla chłopaka na mikołajki

Fotokubek - pomysł na prezent mikołajkowy dla chłopaka

Wszyscy lubią fajne kubki. Dziś pełnią one, podobnie jak T-shirty, rolę specyficznej powierzchni na której ludzie manifestują swoje poglądy, ujawniają swoje przekonania, ukazują sympatie czy wręcz uwielbienie. Co kupić chłopakowi na mikołajki? Polecamy fotokubek od Colorland.pl. Poznaj jego zalety. Personalizowany kubek od Colorland.pl to produkt, któremu to Ty, podczas projektowania, nadasz ostateczny wygląd. Dzięki edytorowi online możesz umieszczać na kubku zdjęcia, obrazki, grafiki, teksty czy hasła. Jeśli wiesz, że Twój luby przepada za F.C. Barcelona możesz w kilka chwil stworzyć kubek dla największego fana tej drużyny. A może lubi motoryzację lub rejsy po jeziorach. Wykorzystaj fakt, że dobrze go znasz. Wszystko co lubi dzięki Twoim pomysłom i odrobinie zaangażowania zmieni się w jego ulubiony kubek. To nasza pierwsza propozycja z kategorii prezent na mikołajki dla chłopaka do 30 zł. Zanim przejdziemy do kolejnego chcemy Ci przypomnieć, że w naszej zakładce fotokubki znajdziesz również gotowe propozycje – jeśli któryś szczególnie wpadł Ci w oko to możesz wybrać taki gotowiec i nieskrywanym zadowoleniem patrzyć jak Twoje koleżanki panikują na myśl o zbliżających się mikołajkach.

Fotomagnes – trafiony prezent dla chłopaka na mikołajki

Fotomagnesy od Colorland to wysokiej jakości gadżety, które swobodnie możesz spersonalizować. Jeśli uważasz, że jako para osiągnęliście już ten poziom, że Wasze wspólne zdjęcia mogą znaleźć się na lodówce w domu Twojego chłopaka, to polecamy tę opcję. Powinnaś jednak wiedzieć, że ten pomysł na prezent na mikołajki dla chłopaka sprawdzi się również w przypadku par z krótkim stażem. Podczas projektowania można zamiast wspólnych zdjęć wstawić na fotomagnes obraz, tekst, motywujące hasło czy jakiekolwiek zdjęcie, o którym wiesz, że mu się spodoba. Kilka minut pracy w aplikacji projektującej i fajny prezent dla chłopaka na mikołajki gotowy. Boisz się, że fotomagnesy będą wyglądać słabo? Bez obaw, nasze fotomagnesy nie mają nic wspólnego z tym co widujesz w galeriach. Fotomagnesy od Colorland to właściwie odbitki, profesjonalnie naświetlane na jedwabnym papierze fotograficznym. To mega jakość i mega cena. Fotomagnesy - oto nasz kolejny nasz pomysł w kategorii prezent na mikołajki dla chłopaka do 30 zł. Zatem nie trać czasu i zabierz się do projektowania. Pamiętaj, do wyboru masz aż cztery formaty fotomagnesów – pojedyncze i w kompletach – przy czym żadna z tych opcji nie kosztuje więcej niż 30 zł! Sprawdź też więcej pomysłów na personalizowane prezenty na Mikołajki!

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: