InspiracjeTriki i porady

Prezent na gwiazdkę - propozycje na każdą kieszeń.

16.12.2020 • Przeczytasz w 3 min.

Zamaszystym ruchem poprawiam swoją elegancką fryzurę. Sprawdzam, czy fiołkowy krawat dobrze leży. Jeszcze tylko szybkie spojrzenie w lustro i jestem gotowy.

Profesja zawodowego Doradcy ds. prezentów nie jest łatwym kawałkiem chleba. Oprócz wnikliwego oka trzeba posiadać również szereg innych przymiotów. Mogę powiedzieć bez nieukrywanej skromności, że jestem właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

Przykładowo w ostatnim tygodniu moja infolinia rozgrzała się niczym serce Wezuwiusza i została zalana prośbami w temacie świątecznych podarunków.

- Jaki będzie najlepszy prezent na gwiazdkę dla rodziców?

- Co będzie dobre na prezent na gwiazdkę dla mamy?

- Prezent na gwiazdkę do 30 zł – teściowa obrazi się czy nie?

Moi drodzy poszukujący prawdy i odpowiedzi na tak ważkie pytania. Uwaga, będę nauczał. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepsze prezenty to fotoprezenty. Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki, ale skupię się na prawdziwych przebojach.

Fotoksiążka – w ten świąteczny czas stworzysz wyjątkową historię. Na minimum 28 stronach możesz zawrzeć wszystko, co jest Ci bliskie. Rodzinny wypad za miasto, wzruszające chwile dla pary młodej lub pierwsze kroki dziecka. Korzystając z wygodnego edytora, wgrasz swoje fotografie i zatrzymasz piękne chwile w stylowej oprawie. Do wyboru masz dziesiątki szablonów i kilka formatów druku. Moim zdaniem jest to doskonały prezent na gwiazdkę dla taty.

Fotoalbum premium – propozycja dla szczególnie wymagających. Album, gdzie na twardych kartkach przygotujesz piękną opowieść prosto z życia np. historia wielkiej miłości. Od pierwszych spotkań po sakramentalne „tak” na ślubnym kobiercu. Może to być idealny prezent na gwiazdkę dla siostry, która zasługuje na coś wyjątkowego. Oryginalny papier foto z matowym wykończeniem, gładkie przejścia tonalne i laminowana okładka z gąbką. Rzecz miła w dotyku i przywołująca magiczne wspomnienia.

Fotokalendarz - prezent na gwiazdkę do 50 zł jak znalazł. Chyba nie muszę tłumaczyć, że 12 wyjątkowych fotografii na każdy miesiąc nowego roku jest lepszą opcją niż umorusana twarz wesołego kominiarza albo dostojnego strażaka. Na styczeń proponuję zdjęcie z misiem w Zakopanem, Luty to miejsce dla kudłatego przyjaciela rasy Golden retriever, Marzec należy do mamusi żony (tu mnie trochę poniosło)... W każdym razie sam wybierz zdjęcia, które lubisz Ty lub osoba, dla której projektujesz ten fotokalendarz. Gwarantuje Ci, że będzie zadowolona.

Odbitki xxl – można powiedzieć odbitki w amerykańskim stylu. Największe, najlepsze i najszybsze. Po co ograniczać się małym formatem jak możesz sobie zamówić zdjęcie np. 70x100 cm?! Dobierz tylko odpowiedni kadr, skorzystaj z prostego edytora i ciesz się znakomitą jakością. Osoba obdarowana może poczuć się jak gwiazda filmowa. Jest to świetny prezent na gwiazdkę do 100 zł.

Fotoobraz – nudzą Cię sztampowe widoki zagranicznych miast i egzotycznych krajobrazów, gdzie grafik przesadził z Photoshopem? Słusznie! Z nami możesz stworzyć coś naprawdę nietuzinkowego. Wybierz zdjęcie, które wzbudza emocje i przywołuje wspomnienia. Skorzystaj z wygodnego edytora i w te Święta zobacz szeroki uśmiech osoby Ci bliskiej. Niezależnie od tego czy w poziomie, pionie czy kwadracie będzie to znakomity prezent na gwiazdkę np. dla brata.

Już w tym momencie wyróżniam Cię pochwałą ustną. Podjąłeś wysiłek i zaznajomiłeś z szeregiem ciekawych propozycji na prezent. Wybierz to, co Ci najbardziej odpowiada. Powolutku kończę dzień mojej wytężonej pracy i polecam się na przyszłość. Pamiętaj na koniec, że najlepsze prezenty to fotoprezenty.


Barbara, Colorland

Udostępnij znajomym: