Prezent na Dzień Kobiet - 3 pomysły

Dodane: 23/02/2018

Niedługo Dzień Kobiet, a zaraz za nim - bo 10 marca - Dzień Mężczyzn. Jest to kolejna okazja, aby podarować drugiej osobie prezent i nie muszą one być ani drogie, ani luksusowe.

W dawaniu prezentów chodzi o pokazanie drugiej osobie, iż cieszymy się z jej obecności w naszym życiu. Często kupujemy kwiaty i czekoladki, ale pamiętajmy, że kwiaty zwiędną, a czekoladki znikną lub co gorsze - okaże się, że ktoś jest na diecie... Dlatego poniżej przedstawiamy propozycje niedrogich prezentów, które będą pamiątką na lata. Dzięki kodom promocyjnym, które znajdziecie tutaj prezenty będą jeszcze tańsze!

1. FOTOOBRAZ

Widzieliście nasze gotowe szablony? Tutaj znajdziecie prezent zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny.

2. FOTOKUBEK

3. FOTOKSIĄŻKA

Wśród wielu szablonów książek, dostępnych na stronie Colorland można znaleźć zarówno deliktne, kobiece jak i męskie. Jeśli chcecie zaprojektować fotoksiążkę dla swojego chłopaka, męża lub kolegi mogę Wam polecić takie szablony jak: ADVENTUREINSTAGRAM lub LOVELY LINES. Natomiast na prezent dla kobiety mamy kwieciste wzory jak np. Ogród Miłości użyty w poniższym zdjęciu, Pastelowy floral, delikatny i złoty np. Miłosne historie lub coś na topie, ze wzorem jasnego marmuru - Marble Hashtags.

Agata, Colorland

Udostępnij znajomym: