InspiracjeTriki i porady

Prezent na dzień babci i dziadka – mamy najlepszy pomysł

18.10.2019 • Przeczytasz w 3 min.

Czas pomyśleć o Dniu Babci i Dziadka oraz o prezentach. Nie chcesz, aby były to czekoladki z reklamy, którą ostatnio widzisz bez przerwy w telewizji. Chcesz czegoś więcej niż typowa produkcja masowa i propozycje dyskontów. Interesuje Cię ciekawy prezent dla babci i dziadka. Co znaczy ciekawy? Z pewnością nietypowy, taki, który przyciągnie wzrok i taki, który będzie spełniał oprócz estetycznych również praktyczne funkcje. Colorland – specjalista od prezentów trafionych w prosto w serce – podda Ci pomysł na prezent na dzień babci i dziadka. To sprawdzona koncepcja, każdego roku tysiące osób decyduje się wręczyć swoim ukochanych bliskim prezent na dzień babci i dziadka ze zdjęciem – czyli fotokalendarz od Colorland.pl.

Samodzielnie zrobiony prezent DIY na dzień babci i dziadka

Kalendarz dla dziadków

Choć sami nie mamy na to czasu imponują nam niezmiernie prezentowane w portalach społecznościowych prezenty wykonanie samodzielnie. Moda na DIY nie mija i my również chcielibyśmy dołączyć do grupy tych utalentowanych osób, które samodzielnie wykonały coś wyjątkowego. Wiecie, że fotokalendarze od Colorland z całą pewnością należą do kategorii prezentów na dzień babci i dziadka DIY? Jak to możliwe? To bardzo proste – Ty zaprojektujesz fotokalendarz, my go dla Ciebie wydrukujemy. Wszystko opierać się będzie o Twój pomysł na prezent na dzień babci i dziadka. To jakiego szablonu użyjesz, to jakie fotografie wstawisz w projekt zależeć będzie wyłącznie od Ciebie. Zatem śmiało możesz uznać, że fotokalendarz, to prezent, który będzie wykonany na podstawie Twojego autorskiego pomysłu, że zaprojektowałeś go samodzielnie, że jesteś jego twórcą.... Przyznaj, że to ciekawy prezent dla babci i dziadka….

Fotokalendarz dla babci

Prezent na dzień babci i dziadka w rozsądnej cenie

Już po Świętach, były wspaniałe, jednak przygotowanie gwiazdkowych prezentów i świątecznego poczęstunku jak zawsze kosztowało więcej niż planowaliście? Dobrze to znany. Styczeń jest zwykle miesiącem, w którym należy liczyć się z wydatkami Nie chcemy jednak, aby ucierpiały na tym prezenty na dzień babci i dziadka. Zależeć nam powinno, aby prezent był trafiony, aby uznali go za cenny i szczerze się nim cieszyli. Oto ujawnia się kolejna zaleta fotokalendarzy od Colorland.pl. To produkty wysokiej jakości i jednocześnie w bardzo rozsądnej cenie. Czy to możliwe, aby ciekawy prezent dla babci i dziadka mógł kosztować mniej niż 50 zł? Tak, to możliwe i jest to doskonała wiadomość. Cena fotokalendarza jest więcej niż rozsądna, a fakt, że nie zapłacimy za niego fortuny nie powinna powstrzymywać nas przed wyborem tej opcji – nie wydamy wiele, ale poświęcimy się projektowaniu, nie zapominając, że to również atrakcyjny prezent na dzień babci i dziadka z kategorii DIY. Temat pieniędzy wydawanych na prezenty to generalnie drażliwa kwestia – nie chcemy wyjść na osoby skąpe, stąd niejednokrotnie przepłacamy za upominek, który wcale nie zawojował serca obdarowanego. Taka postawa nie ma sensu, szczególnie, że zależy nam, aby prezent na dzień babci i dziadka był wyjątkowy. Fotokalendrze od Colorland takie właśnie są – to produkty wydrukowane na maszynach najwyższej jakości, a zaawansowane oprogramowanie służące do ich projektowania uwzględnia najnowsze zdobycze informatyczne w zakresie tworzenia grafik. Tu nie ma żadnej pomyłki, wybierając na prezent dla dziadków fotokalendarz Colorland, otrzymasz jakość i oryginalność w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Podejrzewamy, że chcesz dowiedzieć się więcej….

Fotokalendarz - ciekawy prezent dla babci i dziadka

Na czym polega wyjątkowość proponowanego Ci produktu? Na możliwości jego personalizacji. Pomysł na prezent na dzień babci i dziadka w przypadku naszych fotokalendarzy nie oznacza samego wyboru produktu, oznacza pomysł jak Ty masz na ten produkt. Fakt, że możesz umieszczać w nim zdjęcia, własne ramki, opisy kliparty i daty czyni etap projektowania najważniejszym elementem w procesie powstawania produktu. Projektowanie wymaga kreatywności, jeśli ją w sobie odnajdziesz bez problemu uda Ci się stworzyć prezent na dzień babci i dziadka, który będzie DIY, a do tego piękny i funkcjonalny. Pracę nad personalizowanym upominkiem ze zdjęciem rozpocznij od wyboru szablonu, przygotuj fotografie, spisz sobie własne daty, które chcesz umieścić w kalendarium i zabierz się do pracy. Ani się obejrzysz, a prezent na dzień babci i dziadka – wyjątkowy, bo Twojego autorstwa będzie gotowy.
Prezent na dzień babci i dziadka

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: