InspiracjeTriki i porady

Prezent dla wychowawcy? Personalizowany, doradzam!

23.05.2023 • Przeczytasz w 4 min.

Koniec roku to moment, na który wszyscy czekają – zarówno uczniowie, jak i wychowawcy. Każdy chce odpocząć po wielomiesięcznym maratonie, którego motywem przewodnim były sprawdziany oraz kartkówki. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla wychowawcy na koniec roku, sprawdź, co mogę Ci zaoferować.

Upominek z personalizacją – dla lepszego efektu

Każdego roku pojawia się ten sam problem, a za nim idą wciąż te same pomysły. Jaki prezent na zakończenie roku dla wychowawcy będzie najlepszy? W starszych klasach można liczyć na twórczą inwencję młodzieży, za młodszych uczniów zwykle decydują rodzice. Wśród pomysłów o najwyższej powtarzalności wymienia się vouchery do sklepów związanych z nauczycielską pasją. To całkiem miły podarunek, ale czy nie świadczy trochę o... pójściu na łatwiznę? ;)

Doradzam prezenty z personalizacją, czyli fotoprodukty ze specjalną dedykacją. Można je z łatwością zaprojektować na stronie Colorland lub wygodnie w telefonie, używając aplikacji ColorlandGO. Jeszcze jej nie masz? Koniecznie nadrób zaległości! Tylko teraz możesz zaprojektować unikalny Sharebook czy wyjątkową fotoksiążkę w niższej cenie. Wejdź na TUTAJ i przygotuj niezapomniany prezent na koniec szkoły dla wychowawcy.

20230523105024_966x644-2.webp

Fotoksiążka od klasy – dla niezapomnianych wspomnień

Jak prezent z klasą, to tylko fotoksiążka! Ten wspaniały zestaw kadrów opowie niebanalną historię pewnej grupy rówieśników, która pod okiem doświadczonego pedagoga przeżyła w ostatnich latach mnóstwo ciekawych przygód. Wyjazdy szkolne, spotkania pozalekcyjne, imprezy klasowe czy wydarzenia w murach szkoły – to właśnie one zintegrowały klasę, która teraz stara się upamiętnić najlepsze chwile.

Fotoksiążka to doskonały prezent dla wychowawcy na koniec szkoły. Można w niej zawrzeć mnóstwo kadrów, które stworzą wzruszającą opowieść. Fotografie mogą opierać się na jednym z klasycznych szablonów lub nawiązywać tematycznie do okoliczności. Na tę okazję przygotowaliśmy w Colorland propozycje szablonów, które idealnie wkomponują się w szkolną uroczystość. Zbierzcie najlepsze fotki i zaprojektujcie spersonalizowaną pamiątkę dla wychowawcy.

20230523105025_966x644-3.webp

Obraz w ramie – dla sentymentu

Jak ująć wspólne lata szkolne na jednej fotografii? To zadanie dla kreatywnych! Grupowa fotka będzie świetną pamiątką i na pewno zachwyci obdarowanego pedagoga. Można ją podarować jako obraz w ramie, by co rusz wywoływać wachlarz emocji. Zdjęcie oprawione w solidną ramę będzie upominkiem o sentymentalnej wartości. Wychowawca może trzymać ją w szkole, by zerkać na nią w dowolnej chwili, lub zachować w domu jako miły upominek. Powroty do szkolnych wspomnień będą nad wyraz przyjemne!

Kubek ze zdjęciem – dla każdego dnia z uśmiechem

Nauczycielska codzienność nie jest łatwa. Do obowiązków wychowawcy należy nie tylko przekazywanie tematycznej wiedzy i wpajanie kluczowych wartości, ale i opieka nad każdym ze swoich podopiecznych. To oznacza konieczność posiadania szeregu umiejętności, od zrozumienia młodzieżowego żargonu, aż po dobór słów, które potrafią rozwiązywać konflikty. Nie ma lekko, prawda?

Dlatego doradzam fotokubek jako prezent na zakończenie szkoły dla wychowawcy. Może to być część podarunku od całej klasy lub indywidualny, symboliczny prezent od jednego z uczniów. Kubek ze zdjęciem wychowanków możesz zaprojektować na zabawną nutę. Możliwość edycji dostępnych szablonów otwiera dodatkowe możliwości – dodanie dowolnego tekstu, ozdobienie śmieszną grafiką. Czy to nie będzie udany i trafiony prezent na zakończenie 3 klasy dla wychowawcy? :)

20230523105026_966x644-4.webp

Fotoprodukty teraz taniej!

Ten komunikat nie może umknąć Twojej uwadze. Teraz oferta szkolna Colorland ograniczona czasowo w atrakcyjnej cenie! Sięgnij po kody rabatowe, które pozwolą Ci na zakup najlepiej sprzedających się produktów jeszcze taniej. Fotoksiążka, obraz w ramie, a może fotokubek – spraw wyjątkowy prezent na zakończenie roku szkolnego dla wychowawcy i zachowaj cenne wspomnienia.

Sprawdź fotoprezenty na koniec roku szkolnego

Prezent dla wychowawcy na zakończenie szkoły

Mimo że wielu uczniów zwyczajnie nie przepada za szkolnymi obowiązkami, moment pożegnania zawsze należy do trudnych i wzruszających. Za chwilę klasa na zawsze rozstanie się z wychowawcą, który przez ostatnie lata nieustannie wspierał każdego z osobna i wyłuskiwał najlepsze cechy charakteru, tworząc z nich supermoce. Jak zatem rozstać się z osobą, która włożyła w codzienną pracę całe swoje serce?

Przemyślany prezent dla wychowawcy na koniec 8 klasy będzie trwałą pamiątką. Doradzam fotoprodukty, które ściskają za gardło, wywołując głębokie wzruszenie. Nic tak skutecznie nie opisze emocji, jak upominek ze zdjęciem. Przekonaj się, ile wspomnień może dostarczyć ciekawie zaprojektowana fotoksiążka czy fotokubek. Tak osobisty prezent dla wychowawcy na koniec 3 klasy zachowa się w jego pamięci na długie lata.

20230523105201_966x644-5.webp

Upominek indywidualny czy klasowy?

Kwestia wręczenia prezentu może być powodem ożywionych rozmów w klasie. Zakończenie szkoły to idealny moment na okazanie wychowawcy wdzięczności za nauczycielski trud. W tym wypadku rozsądniej będzie, aby absolwenci wręczyli jeden prezent na zakończenie roku dla wychowawcy. Uczniowie mogą wówczas złożyć się na upominek, co chętnie czyni młodzież w starszych klasach.

Jeśli natomiast szkolna przygoda nie dobiega jeszcze końca, a uczniów czeka ponowne spotkanie z wychowawcą po wakacjach, każdy z nich może przygotować prezent indywidualnie. W takich okolicznościach najlepiej sprawdzi się symboliczny prezent, który zastępuje tradycyjny bukiet kwiatów – w tej roli doradzam wspomniany już fotokubek lub obraz w ramie.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: