InspiracjeTriki i porady

Prezent dla teściowej na święta - 5 pomysłów

09.12.2021 • Przeczytasz w 4 min.


Relacje z teściowymi bywają różne. Nie bez powodu krążą na ich temat dowcipy i zabawne memy. Na szczęście większość z nich ma tajną supermoc, która sprawia, że wzajemne stosunki szybko się ocieplają. Teraz kolej na to, by pokazać mamie Twojego partnera, że fajna z niej babeczka. Przejrzyj aktualną ofertę i wybierz najlepszy prezent dla teściowej na święta.

Fotoprezenty pod choinkę
 

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie


Zapewne wyczekujesz momentu, w którym można zasiąść przy wspólnym stole i po złożeniu świątecznych życzeń przystąpić do wspólnej kolacji. Wigilia to magiczny dzień, który przyodziewa na wszystkich twarzach szerokie uśmiechy.
Po wieczerzy następuje to, na co czekasz z niecierpliwością. Wręczanie prezentów to niezwykle przyjemny rytuał, któremu towarzyszy element zaskoczenia i niekończąca się radość. Chcesz wzbudzić takie emocje u najbliższych? Jeszcze dziś zaprojektuj wyjątkowy prezent świąteczny dla teściowej.


Księga wspomnień – idealny prezent świąteczny dla teściowej


Nie ważne, czy Twoja teściowa to twarda kobieta, czy wrażliwa duszyczka. Każde wnętrze skrywa uczucia, które można wydobyć w prosty sposób. Mamy dla Ciebie pomysł na prezent świąteczny dla teściowej, któremu nadasz formę dopasowaną do jej charakteru. Brzmi nieźle, prawda? :)
Podaruj jej fotoksiążkę, w której będzie roić się od Waszych rodzinnych fotek. Możesz stworzyć całą kronikę i wklejać zdjęcia chronologicznie lub postawić na jedno wydarzenie, któremu podporządkujesz całą grafikę (tak, na to również masz wpływ!). Zaprojektuj własną fotoksiążkę, która trafi w gust i serce teściowej. Lubisz klasykę? Wybierz format A4. Jeśli chcesz wręczyć jej prezent z nutą nowoczesności, skuś się na fotoksiążkę 24x24. Teściowa z pewnością głęboko zachwyci się osobistym prezentem i doceni Twoje starania.

Wspomnienia pod choinkę
 

Wyjątkowy element dekoracyjny na ścianę


W tym roku odpuść sobie łapacze snów czy figurki, które niepotrzebnie wprowadzą chaos na półkach. Przygotuj stylowy prezent, który z dumą ozdobi jedną ze ścian mieszkania Twojej teściowej.
Ramka ClickPic to doskonały element aranżacji. Nie dość, że możesz ją zamówić w trzech klasycznych kolorach (dzięki czemu wpasuje się w każde wnętrze), to jeszcze jej montaż zajmie niecałą minutę. Bez wiercenia i wbijania gwoździ ;) Oto idealny pomysł na to, jak cieszyć się prezentem nie zakłócając świątecznego czasu sąsiadom. W ramce możesz umieścić wybrane przez siebie zdjęcie. To dodatkowy akcent, za który spotka Cię wdzięczny i ciepły wzrok osoby, która długo była najważniejszą kobietą w życiu Twojego partnera.
 

Prezent na gwiazdkę dla teściowej, którym wyczarujesz magiczną atmosferę


Uwielbiasz swoją teściową i czujesz się u niej jak we własnym domu? Lubicie spędzać wspólnie czas i macie za sobą mnóstwo wspomnień? Pora na prezent, którym pokażesz jej, jak wiele dla Ciebie znaczy. 
Moją propozycją jest fotoalbum w opcji premium. Utrwal spędzone razem chwile na sztywnych kartach księgi, która będzie opowiadać Waszą wspólną historię. To idealne miejsce do tego, by zebrać najpiękniejsze wspomnienia w jednym miejscu. Karty fotoalbumu otwierają się na płasko, możesz więc stworzyć wyjątkowe zdjęcia panoramiczne bez straty żadnego fragmentu kadru. Nie zapomnij o personalizacji – piękne cytaty, podpisy przy zdjęciach czy fragmenty tekstów czyjegoś autorstwa złożą się na wyjątkowy prezent pod choinkę dla teściowej.

Fotoalbum pod choinkę


Święta tuż-tuż!


Za chwilę wszystkim udzieli się atmosfera Bożego Narodzenia. Jeśli podobają Ci się zaproponowane przeze mnie pomysły na prezent dla teściowej, zajrzyj na stronę główną i wyczaruj własny upominek. Czas ucieka! Nie daj się zaskoczyć i nie zwlekaj z upominkami na ostatnią chwilę. Chcesz mieć pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas? Zaplanuj prezentowe zakupy na początku grudnia i ze stoickim spokojem wyglądaj kuriera. 


Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: