InspiracjeTriki i porady

Prezent dla taty na Święta – dla serca, na lata

31.10.2019 • Przeczytasz w 4 min.

Ach Ci ojcowie! Dobrze znany odwieczny problem z prezentem dla osoby, która twierdzi, że niczego nie potrzebuje. To przysłowiowa droga przez mękę. I o ile na co dzień można się z tym ascetycznym podejściem do podarków pogodzić to od Święta nie można już o tym słyszeć. Prezent na Święta dla taty musi być i musi w jakiś sposób rekompensować całoroczny prezentowy deficyt. Dlatego apelujemy do Was, jeśli chcecie wręczyć jakiś niebanalny prezent na Święta dla taty czytajcie dalej, bo mamy fajny pomysł...

Nowoczesny czy własnoręczny prezent dla taty na Święta?

Prezent pod choinkę dla taty

Wiemy, że tatusiowie lubią nowoczesne technologie, niezmordowanie obczajają nowinki, mają stosowne apki dla wielu czynności, niekoniecznie zrozumiałych dla pozostałych osób. Ci którzy za prezenty odpowiadają również lubią, aby wszystko wykonane zostało szybko, bezproblemowo, a najlepiej bez wychodzenia z domu. To jednak tata – prezent dla niego powinien być szczególny, powinien trafiać prosto w serce i pokazywać, że jego stworzenie nie było wynikiem jednego wyjścia do galerii handlowej, ale rezultatem głębszych przemyśleń. Czy istnieje zatem prezent wykonany własnoręcznie i nowoczesny jednocześnie, czy nie jest to aby sprzeczność nie do pogodzenia? Czy można w nowoczesny, szybki i intuicyjny sposób stworzyć własnoręczny prezent dla taty na Święta? Otóż w Colorland.pl da się to zrobić bez najmniejszego problemu. Cóż bowiem oznacza taki upominek?

To znaczy, że prezent wykonamy sami i wierzcie nam - nasza propozycja jest wiele bardziej zaawansowana technologicznie niż samodzielne wykonanie koszyczka na piloty:). Nasz własnoręczny prezent dla taty na Święta to ni mniej ni więcej spersonalizowanie zamówienia zawierające odbitki. Zaraz poznasz zalety tego pomysłu i sam uznasz, że naświetlenie odbitek to doskonały pomysł na prezent dla taty na Święta.

Odbitki – najlepszy świąteczny prezent dla taty

Dlaczego właśnie odbitki? A czy nie jest tak, że to właśnie tata podczas wszystkich rodzinnych uroczystości obsługuje aparat? Czy nie jest tak, że wieczorami siada przy komputerze i próbuje podrasować fotki, usuwa te nieostre, poprawia parametry udanych, pracuje w pocie czoła, aby zachować rodzinne wspomnienia? Czy nie jest tak, że staje na głowie, aby po każdej ważnej uroczystości rodzinnej pozostał jakiś ślad? Czas najwyższy pokazać mu efekty jego wysiłków… Naświetlenie odbitek i wręczenie ich prezencie na Święta dla taty będzie stanowić wyraz wdzięczności za jego starania. Wiemy, że z facetami jest tak, że czasem starają się ukryć swoje uczucia. Ale przecież nie ma sensu ukrywać emocji takich jak radość z narodzin wnuka, duma z awansu syna, wzruszenie podczas ślubu córki…. Naświetlając odbitki i traktując je jak pomysł na prezent dla taty na Święta dajemy mu możliwość wielokrotnego powrotu do tych wspaniałych chwil. Powiedzmy sobie wprost – wspólne oglądanie fotek w wersji elektronicznej nie przynosi zwykle takiej frajdy jaką daje podawanie sobie z rąk do rąk wysokiej jakości odbitek. Taki mamy pomysł na prezent dla taty na Święta i liczymy, że nasza argumentacja do Ciebie trafia. Powinna, bo takim prezentem trafisz tatę prosto w ….serce.

Jaki prezent dla taty na Święta? Personalizowany

Mamy nadzieję, że wiecie, iż nasza aplikacja do naświetlania odbitek to istnie cudo. Odbitki naświetlasz nie wychodząc z domu, a jeśli wybierzesz opcję kurier również odbiór gotowego produktu będzie maksymalnie ułatwiony. No dobrze, wszystko to pięknie, ale już na początku wpisu mowa była o własnoręcznym prezencie dla taty na Święta. To prawda i teraz kilka słów o tym jak wysoki poziom personalizacji możesz uzyskać korzystając z naszej aplikacji. Pomysł na prezent dla taty na Święta – naświetlenie odbitek – nie musi się sprowadzać do automatycznego wykorzystania najprostszych funkcji aplikacji. Warto poklikać po naszym programie i przekonać się ile on potrafi. Proces wywoływania odbitek jest w Colorland.pl w pełni zautomatyzowany. Pozwala oszczędzać czas i zastosować określone ustawienia dla wszystkich parametrów plików. W naszym edytorze do odbitek jednym kliknięciem wybierasz format, rodzaj papieru i sposób kadrowania. Aplikacja pozwala jednakże również na edycję poszczególnych fotek oraz wykorzystanie modułu, który umożliwia zastosowanie filtrów, optymalizację jasności, kontrastu, nasycenia czy jasności odbitki. Dzięki tym opcjom możesz nadać odbitkom upragniony wygląd i sprawić, że staną się jedyne w swoim rodzaju. Jeśli wybierzesz na prezent na Święta dla taty odbitki to miło nam poinformować, że masz do wyboru aż 7 formatów. Zatem możesz na prezent dla taty na Święta Bożego Narodzenia wybrać kilka konkretnych sztuk lub zdecydować się na ogromny pakiet. Tak czy inaczej jest to doskonała odpowiedź na pytanie - jaki prezent dla taty na Święta! Powodzenia.

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: