InspiracjeTriki i porady

Prezent dla mamy na Święta – 2 sprawdzone pomysły w przystępnej cenie

18.10.2019 • Przeczytasz w 5 min.

W Colorland wierzymy, że najlepszy prezent to prezent personalizowany. Osobisty wymiar podarunku ujawnia się właśnie wtedy, kiedy obdarowana nim osoba uświadamia sobie, że to przedmiot, dla którego było się źródłem inspiracji. Mama, jako ktoś wyjątkowy szczególnie zasługuje na taki właśnie prezent. Zatem na pytanie jaki prezent dla mamy na Święta odpowiadamy – taki, który powstał z myślą o niej. Konkretny upominek z pewnością będzie zależał od tego jaką kwotą dysponujemy. Dobrze wiemy, że prezent na Święta dla mamy powinien być wyjątkowy, ale równocześnie chcemy Cię przekonać, że wcale nie musi być drogi. Znamy się na tym i wiemy, że w kwestii prezentów zwykle w sezonie świątecznym nie poprzestaje się na jednym. Jeśli więc chcesz w tym roku podarować prezent na Święta dla mamy, który trafi prosto w jej serce, a przy okazji nie zrujnować swoich finansów, to koniecznie czytaj dalej i poznaj nasze propozycje na prezent dla mamy na Święta Bożego Narodzenia.

Prezent drogi sercu, ale niedrogi

Wiesz co najcenniejsze jest w personalizowanych prezentach od Colorald? Uczucia, które towarzyszą Ci przy jego tworzeniu oraz uczucia, która towarzyszyć będą Twojej mamie, gdy już otworzy prezent. Faktem jest, że te emocje są bezcenne. A pomysł na prezent dla mamy na Święta powinien być pełen emocji. Takie są właśnie produkty w Colorland.pl. Zacznijmy od prezentów do 20 zł.
Prezent dla mamy pod choinkę

Prezent dla mamy na Święta za mniej niż 20 zł

Znacie nasze fotokalendarze? To 13 kart – okładka i 12 kartek - dla każdego miesiąca jedna. To produkt, który personalizujesz na wszelkie możliwe sposoby – na każdej z kart możesz umieścić własne zdjęcia, możesz wybrać od którego miesiąca chcesz rozpocząć rok w swoim fotokalendarzu. Zwykle, co oczywiste, będzie to styczeń kolejnego roku, ale kto wie, może Ty z jakiś względów chcesz wybrać inaczej... Możesz wybrać język kalendarium – dziś, gdy świat stał się globalną wioską warto wiedzieć, że wybrane przez Ciebie kalendarium może być wykonane w jednym z jedenastu języków (polski to język domyślny). Mamy jeszcze coś specjalnego – możliwość personalizowania ważnych dat. Daty oznaczane w klasycznych, masowo produkowanych kalendarzach to po prostu oznaczenia dni wolnych – Świąt kościelnych czy dni ustawowo wolnych od pracy. W tego typu kalendarzach nie znajdzie się oznaczeń typu 14 kwietnia 2020 – 20 rocznica Ślubu lub 2 maja 2020 trzecie urodziny Marianki, pierwszej wnuczki…. Prezent na Święta dla mamy, o ile wybierzesz fotokalendarz od Colorland, może uwzględniać te daty! Zdjęcia najbliższych widziane na co dzień na kartach kalendarza czy osobiste daty oznaczone choćby serduszkiem. Chwila pracy, uwierz, chwila – fotokalendarz można zaprojektować w kwadrans i wspaniały prezent na Święta dla mamy gotowy! A teraz najlepsze – taki fotokalendarz możesz kupić już za 19 zł. Przyznaj, że nie jest to majątek, a taki przedmiot wręczony na prezent dla mamy na Święta Bożego Narodzenia będzie czymś co przyprawi ją o szybsze bicie serca.

Prezent dla mamy na święta

Jaki prezent dla mamy na Święta? Fotoksiążka już od 29 zł

Jeśli fotokalendarz to dla Ciebie za mało serdecznie polecamy Ci kolejny nasz hit – fotoksiążkę. To sprawdzony pomysł na prezent na Święta dla mamy. Nasza „najmniejsza” fotoksiążka ma 28 stron a „największa” może ich mieć aż 160. To mnóstwo miejsca na fotografie. Na kartach fotoksiążki można w dowolnym układzie umieszczać zdjęcia, dodając do nich opisy, ramki czy małe grafiki (kliparty). Te opcje umożliwiają stworzenie autorskiego dzieła, które powstaje z myślą o mamie. To sprawdzony pomysł na prezent dla mamy na Święta właśnie z uwagi na fakt, że podczas projektowania nadaje się mu maksymalnie osobisty wymiar. Taki skrojony na miarę prezent dla mamy na Święta Bożego Narodzenia będzie się wyróżniał na tle innych, sztampowych podarunków w rodzaju zestawów kosmetycznych czy apaszek. To przedmioty, które są w sklepach, czekają, aby je wybrać, są dostępne cały rok. Dlaczego w tym roku nie postarać się bardziej i nie stworzyć prezentu, który poruszy serce. Wspomnianych „większych starań” - bądźmy szczerzy – nie ma się co obawiać. Po tym jak już wybierzecie szablon, a wierzcie nam – przeglądanie naszych szablonów to czysta przyjemność – etap projektowania fotkosiążki to jakaś godzinka. Czy warto poświecić tyle czasu, aby zrealizować doskonały pomysł na prezent dla mamy na Święta? No cóż, jak najbardziej, tym bardziej, że wyjazd do sklepu po tę nieszczęsną apaszkę, korki i przedświąteczne kolejki mogą zająć Wam dużo więcej czasu. Fotoksiążka to produkt, który powstaje w edytorze online, następnie w naszej drukarni nabiera materialnych kształtów – z elektronicznego projektu zamienia się w książkę i dociera do Ciebie za pośrednictwem poczty lub kuriera. Maksymalna wygoda, a do tego ta cena. Warto jeszcze zastanowić się nad ewentualnymi wyrzutami sumienia, których źródłem może być fakt, że na prezent na Święta dla mamy nie wydaliście 300 złotych a 29! Takie myślenie o świątecznych prezentach nie ma sensu! Wartości personalizowanych prezentów od Colorland nadaje przede wszystkim fakt, że samodzielnie stworzyliście coś wyjątkowego, coś z myślą o mamie, coś co będzie dla niej bezcenne. W takich sprawach – jak sami wiecie – nie liczy się kasa, ale uczucia. Dlatego w tym roku o prezentach pomyślcie inaczej, pomyślcie sercem. Zatem jeśli zastanawiacie się jaki prezent dla mamy na Święta wybrać nasza sugestia jest właśnie taka – personalizowany prezent, który stworzycie sami.
Książka dla mamy

Święta kosztują, wydatki są zwykle większe niż planowaliście zatem dobrą wiadomością będzie to, że przynajmniej w kwestia prezentu dla mamy na Święta Bożego Narodzenia Was nie zrujnuje. Wesołych Świąt.

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: