InspiracjeTriki i porady

Prezent bożonarodzeniowy dla chłopaka – łap dobre pomysły

08.11.2019 • Przeczytasz w 3 min.

Zdarza się, że Święta bywają dla par dość kłopotliwym okresem. Chcemy coś wręczyć bliskiej osobie, ale musimy dobrze rozważyć co konkretny prezent oznaczać będzie w skomplikowanym i niewypowiedzianym języku miłości. Jaki prezent świąteczny dla chłopaka wybrać, aby pokazać, że nam zależy, ale nie wyjść na desperatkę? Jak to wszystko rozegrać? Podpowiadamy – na spokojnie…. Mamy pomysł na prezent bożonarodzeniowy dla chłopaka – wyważony, nowoczesny oraz taki, którym będziesz mogła pokazać, że dobrze go znasz i że Ci na nim zależy.

Trafiony prezent świąteczny dla chłopaka – co to właściwie znaczy

prezent dla chłopaka pod choinkę

Jaki jest przepis na udany prezent? My w Colorland zajmujemy się prezentami zawodowo i mamy tę bezcenną wiedzę. Zaraz się nią z Tobą podzielimy. To zresztą prawda o charakterze uniwersalnym, sprawdzi się w przypadku prezentu świątecznego dla chłopaka jak i w każdym innym przypadku. Sekretem udanego prezentu jest jego personalizacja. Oznacza to ni mniej ni więcej, że szukając pomysłu na prezent bożonarodzeniowy dla chłopaka myślisz wyłącznie o jego potrzebach. Znikają mody, trendy i świąteczne hity – zostaje Ci w głowie (oraz w sercu) wyłącznie on – to co robi, lubi, czym się zajmuje, czym pasjonuje. Teraz, gdy skupiasz się wyłącznie na osobie, którą chcesz obdarować łatwiej Ci będzie wybrać prezent, który trafi prosto w jego serce. Zatem w tej chwili wyposażona w wiedzę o trudnej sztuce wybierania najpiękniejszych podarków poznaj nasze pomysły na prezent bożonarodzeniowy dla chłopaka – mamy nadzieję, że z którego z nich skorzystasz.

Fotokalendarz – pomysł na prezent bożonarodzeniowy dla chłopaka

Co jest fajnego w fotokalendarzach? A to już zależy od Ciebie. ...Fotokalendarze od Colorland to propozycja, w której ostateczny sukces prezentu zależy od osoby projektującej. My dajemy Ci nowoczesny nośnik oraz zaawansowane oprogramowanie, Ty wnosisz pomysły. Prezent świąteczny dla chłopaka powinien podobać się przede wszystkim jemu. Zatem jeśli wiesz, że lubi piłkę nożną albo astronomię to postaraj się w twórczy i kreatywny sposób wykorzystać tę wiedzę. Wybierz szablon fotokalendarza, który będzie współgrał z Twoją wizją prezentu na Święta dla chłopaka – nie zawiedziesz się mamy grubo ponad setkę wzorów. Następnie przygotuj fotografie, które podczas projektowania wstawisz na karty fotokalendarza. Powstać może fotokalendarz z widokami szczytów, które zdobył, z budynkami ulubionych architektów, z gatunkami chronionych zwierząt, a jeśli masz to szczęście i wiesz, że taki prezent świąteczny dla chłopaka będzie udany, to wybierz Wasze wspólne zdjęcia z ostatnich wakacji i stwórz fotokalendarz, który będzie potwierdzał Wasze uczucie. Fotokalendarz jako pomysły na prezent bożonarodzeniowy dla chłopaka ma bardzo wiele zalet. Wśród nich jest choćby możliwość zaznaczania własnych dat. Romantyczna część Twojej duszy może się wykazać i zaznaczyć daty będące rocznicą pierwszego spotkania, pierwszej randki czy pierwszego wspólnego wyjazdu. Pragmatyczna część Twojej duszy natomiast może znaleźć ukojenie w zaznaczaniu dat, które do tej pory rodziły problemy – daty urodzin, wyjazdów, zjazdów na uczelni, terminów egzaminów czy wszelkich innych ważnych wydarzeń. Wiemy, że na początku nie byłaś przekonana do tego pomysłu na prezent dla chłopaka na Boże Narodzenie. Teraz jednak kiedy już wiesz jak różnorodne wizje można urzeczywistnić tym produktem z pewnością nie możesz powstrzymać się przed rozpoczęciem projektowania. Poczekaj jeszcze moment – to nie wszystko – poznaj kolejny pomysł na prezent bożonarodzeniowy dla chłopaka, idealny wprost, aby stworzyć komplet z fotokalendarzem….

Odbitki XXL – dużo wielkiej radości

Bardzo fajny produkt, dzięki któremu będziesz mogła stworzyć oryginalny prezent świąteczny dla chłopaka. Odbitki XXL to 5 formatów do wyboru (30x40 cm, 40x60 cm, 50x70 cm, 60x80 cm, 70x100 cm), gruby elegancki papier o półmatowym wykończeniu i ….Twoja wyobraźnia. Chwila projektowania i powstać może wysokiej jakości, osobisty i udany prezent świąteczny dla chłopaka – wydruk, który pokazuje jego pasje, zainteresowania, pragnienia. To będą udane Święta – w tym roku trafisz z prezentami prosto w serce, a kto wie, może przyszłe spędzicie już razem, we własnym domu, może kolejny fotokalendarz zaprojektujecie już razem….

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: