InspiracjeTriki i porady

Powrót do szkoły – spraw dziecku personalizowany kalendarz biurkowy

07.09.2023 • Przeczytasz w 4 min.

Twoja pociecha wyraża niechęć do szkolnych obowiązków? To całkiem normalne. Minął zaledwie tydzień od rozpoczęcia lekcji i większość dzieciaków wciąż jest myślami na wakacjach. Chcesz umilić swojemu dziecku wejście w nowy rok szkolny? Spraw mu kalendarz biurkowy z personalizacją. Sprawdź, jak go wykonać!

Kalendarz dla ucznia z ulubionymi zdjęciami

Nauczyciele od samego początku nie oszczędzają swoich uczniów, zadając im mnóstwo prac domowych, kartkówek i sprawdzianów. Niektórym pociechom trudno odnaleźć się w szkolnej rzeczywistości po wakacjach pełnych wrażeń. Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Podaruj dziecku kalendarz biurkowy ze zdjęciem, a najlepiej z całą serią dynamicznych, autorskich fotek, które przywołają najlepsze wspomnienia.

Kalendarz biurkowy personalizowany to świetny akcent dla ucznia zestresowanego nawałem zajęć. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie wkomponuje się w biurkową przestrzeń, w której dziecko będzie spędzać całkiem sporo czasu. Kalendarz biurkowy z własnymi zdjęciami pozwoli na błyskawiczną podróż do przyjemnych chwil za sprawą kadrów umieszczonych przy każdym miesiącu.

Sprawdź szablony szkolnych kalendarzy biurkowych

Idealny kalendarz na rozpoczęcie roku szkolnego

Jeśli myślisz, że kalendarz doskonały nie istnieje – pora go zaprojektować! W Colorland masz możliwość całkowitej personalizacji fotoproduktów, co oznacza, że decydujesz zarówno o jego wyglądzie, jak i zawartości. Z łatwością zaprojektujesz uroczy kalendarz ścienny, w którym oprócz świetnych fotek zaznaczysz najważniejsze daty. Dzięki temu Twoje dziecko nie zapomni o rodzinnych uroczystościach i ważnych wydarzeniach, a także będzie mogło samodzielnie zaznaczać to, co dla niego istotne.

Kalendarz dla ucznia możesz wykonać w tematycznych stylu, wybierając jeden z dostępnych szablonów. Doradzam motywy szkolne, które najlepiej wpiszą się w edukacyjny klimat, jaki roztacza wokół powakacyjny wrzesień. Czy wiesz, że możesz zdecydować, od którego miesiąca rozpoczyna się Twój upominek? Zaprojektuj wyjątkowy kalendarz szkolny od września do sierpnia w dedykowanym szablonie.

fotokalendarz scienny wiszacy na scianie

Terminarz, który utrzyma w ryzach szkolną codzienność

Kalendarz to praktyczny produkt, który z pewnością pomoże dziecku odliczać czas do kolejnych wakacji :) Potrzebujesz bardziej rozbudowanego terminarza? Doradzam kalendarz trójdzielny, dzięki któremu Twoja pociecha będzie mieć pod kontrolą wydarzenia zaplanowane na najbliższe tygodnie.

Kalendarz w układzie trzymiesięcznym pozwoli też lepiej rozplanować swoje obowiązki, by zdążyć zarówno ze szkolnymi wyzwaniami, jak i przygotowaniami do ulubionych świąt. W takim układzie o wiele lepiej widać dni wolne od nauki, w tym długie weekendy czy ważne święta wypadające w środku tygodnia. Wizja zbliżającego się odpoczynku niewątpliwie pozytywnie nastroi ucznia do codziennych obowiązków, a o uśmiech zadba zdjęcie znajdujące się na szczycie kalendarza.

Uporządkuj uczniowskie obowiązki

Twoje dziecko bywa roztargnione i zdarza mu się zapominać o kluczowych datach? Przy tak wielu obowiązkach ma do tego pełne prawo :) Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego spraw mu kalendarz jednodzielny, z którym o wiele łatwiej będzie uporządkować wszelkie zaległości.

To fotoprodukt w minimalistycznym stylu, którego głównym elementem jest wybrane przez Ciebie zdjęcie. Która fotka z rodzinnej kolekcji będzie podziwiana przez kolejne 10 miesięcy? Może kadr wykonany podczas ostatnich wakacji lub ujęcie, na którym udało się zarejestrować ukochanego psiaka w śmiesznej pozycji? Jedno zdjęcie potrafi ubrać dziecko w najpiękniejszy uśmiech – zadbaj więc o jego dobry nastrój na każdy dzień.

fotokalendarz trojdzielny wiszacy na scianie

Kalendarz jako element dekoracyjny

Rodzicom nie jest łatwo wstrzelić się w gust kapryśnego malucha czy dorastającej nastolatki. Większość wyborów spotyka się z odrzuceniem, co bywa przyczyną rodzinnych sporów. Zaprojektuj osobisty kalendarz, który stanie się świetną ozdobą uczniowskiego pokoju. Szkolny kalendarz biurkowy uzupełni przestrzeń do nauki o praktyczny dodatek, nie zmieniając zbyt wiele w całej aranżacji. Chcesz wprowadzić rodzinny akcent na ścianie dziecięcego pokoju? Kalendarz ścienny ze zdjęciem będzie idealnym wyborem. Jestem pewien, że takim prezentem osiągniesz z dzieckiem długo wyczekiwany kompromis w kwestii dekoracji jego pokoju.

Kalendarz biurkowy – ulubieniec wszystkich uczniów

Niewielki, personalizowany fotokalendarz umieszczony w rogu biurka to praktyczny gadżet, który można zaprojektować w dowolnym stylu. Spróbuj swoich sił i zaprojektuj kalendarz biurkowy miesięczny dla swojego dziecka. Zadbaj zarówno o kolorystykę, jak i dodatki na każdej z kart. Możesz dodać też własny tekst i zaznaczyć istotne daty. Wisienką na torcie będą zdjęcia – inne na każdy miesiąc. To świetne i miłe dla oka urozmaicenie, które pomoże uporać się ze szkolnymi obowiązkami z pozytywnym nastawieniem.

fotokalendarz biurkowy stojacy na biurku

Chcesz sprawić dziecku praktyczny prezent z okazji rozpoczęcia roku szkolnego? Personalizowany kalendarz to trafny wybór. Zaprojektuj osobisty terminarz i wywołaj uśmiech na twarzy swojej pociechy każdego dnia.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: