InspiracjeTriki i porady

Podziękowania ślubne dla Rodziców

28.09.2017 • Przeczytasz w 3 min.

Dzisiejszy wpis będzie nieco sentymentalny, gdyż będzie o najważniejszych w życiu chwilach, czyli o ślubie i podziękowaniach dla naszych Rodziców.... A za co? W zasadzie za wszystko :) Jak i kiedy najlepiej to zrobić? Czytajcie dalej i sprawdźcie nasze pomysły! 

Najważniejsze chwile w życiu dzielimy w gronie całej rodziny. W jaki sposób możemy odwdzięczyć się Rodzicom za ich trud i wysiłek włożony w nasze wychowanie, poświęcony nam czas, cierpliwość i dobre rady? Poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych pomysłów. Przy wręczaniu prezentów sugerujemy, aby zaopatrzyć się w chusteczki, gdyż tym chwilom zawsze towarzyszą łzy wzruszenia.

podziękowania rodzic

FOTOOBRAZ - PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

O takim prezencie warto pomyśleć jeszcze przed weselem. Wiemy, że organizacja ślubu i wesela to duże wyzwanie, czas nieubłaganie ucieka, a wciąż trzeba dopilnować wielu rzeczy. Dzięki bazie naszych szablonów, w której znajdziecie sporo ciekawych wzorów, zrobienie fotoobrazu dla Waszych Rodziców nie zajmie Wam wiele czasu. Wystarczy wybrać gotowy szablon na naszej stronie, wpisać datę Waszego ślubu, imiona, dodać wspólne zdjęcie i napis: “Dziękujemy Kochani Rodzice: za miłość i troskę!”. Specjalna dedykacja zagwarantuje Wam, że prezent będzie jedyny w swoim rodzaju.
podziękowania fotoobraz

Tradycyjnie, w trakcie wesela jest odpowiedni moment na wręczenie takiego prezentu. Warto wykorzystać tę chwilę, aby dać wyraz wdzięczności za wszystko czego rodzice dla nas dokonali. Zapewne nieraz na weselu słyszeliście i wspólnie z innymi gośćmi tańczyliście do utworu "Cudownych rodziców mam..."? Kto się wtedy popłakał? Przyznać się w komentarzach :)

FOTOKSIĄŻKA LUB FOTOALBUM Z WESELA

Po zakończonej uroczystości, po całym weselnym zamieszaniu, już na spokojnie, również można Rodzicom wręczyć prezent, który pozostanie z nimi na długie lata. Z wesela będziecie mieć setki zdjęć, a może i więcej. Wybierzcie te najlepsze i opowiedzcie Waszą historię: od pierwszego spotkania aż po ślub. Zarówno na okładce jak i na poszczególnych stronach możecie umieścić specjalne dedykacje, używając pól tekstowych lub gotowych klipartów. Bardzo fajnym pomysłem będzie rozciągnięcie całej historii w dłuższym czasie i pokazanie Waszych zdjęć z dzieciństwa - oczywiście w towarzystwie ukochanej Mamy i Taty.
podziękowania fotoksiążka

A MOŻE ZUPEŁNIE INACZEJ? OTO INSPIRUJĄCA HISTORIA:

Państwo Młodzi - Kasia i Mateusz podziękowali swoim Rodzicom w nietypowy sposób. Postanowili opowiedzieć im bajkę, tak jak zapewne kiedyś Rodzice opowiadali Młodym. Ich pomysł możecie zobaczyć tutaj.

Jeśli chcecie podziękować swoim Rodzicom w formie opowieści o ich życiu, to zapraszamy do zaprojektowania fotoksiążki w naszym kreatorze. Na stronie znajdziecie kilka szablonów idealnych na tę okazję.

NA KONIEC CHCEMY WAM POKAZAĆ JESZCZE JEDEN SPOSÓB NA PODZIĘKOWANIE RODZICOM

Pewna Para wpadła na pomysł zrobienia prezentacji, ze zdjęć na których dziękują rodzicom m.in. za cenne rady, edukację, rodzeństwo i wsparcie, w formie śmiesznych, często powtarzanych przez rodziców fraz. Zapraszamy do oglądnięcia filmiku.

Myślimy, że wręczenie Rodzicom fotoksiążki z takimi fotografiami lub fotoobrazu z "ulubionym" lub najczęściej powtarzanym tekstem może być zarówno śmiesznym jak i wzruszającym prezentem oraz podziękowaniem za wysiłek, który włożyli w nasze wychowanie.

                                                                                                                                                                                                                          Hania, Colorland

Udostępnij znajomym: