InspiracjeProdukty

Podsumowanie roku 2022 w fotoksiążce! 3 najczęściej wybierane szablony

20.12.2022 • Przeczytasz w 4 min.

Końcówka każdego roku to radosny czas spędzany świątecznie z rodziną, a także zabawa sylwestrowa aż do świtu. Dla wielu to też moment poświęcony na refleksje i podsumowanie roku. Jak Ci minął ten czas? Z pewnością wiele się działo! Zapamiętaj piękne chwile, projektując osobistą fotoksiążkę.

Podsumowanie roku 2022 w kadrach

To było wyjątkowe 12 miesięcy! Każdy z nich przyniósł falę wrażeń, emocji oraz sukcesów. Jestem pewien, że udało Ci się utrwalić bezcenne chwile, by móc wracać do nich w dowolnym czasie. Chcesz zatrzymać wspomnienia w wyjątkowym formacie?

Fotoksiążka jest tym, czego potrzebujesz. Jest niczym trwały nośnik osobistych wydarzeń, który samodzielnie zaprojektujesz zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. To ja, dasz się porwać? :)

Sprawdź wybór Klientów Colorland

Liczby mówią same za siebie, a specjaliści w Colorland lubią dzielić się dobrymi nowinami. Poznaj 3 najczęściej wybierane szablony do fotoksiążek.

Czym jest szablon? To taka graficzna baza, która stanowi tło dla Twoich zdjęć. Możesz ją edytować oraz ozdabiać na tysiące różnych sposobów. W tym celu skorzystaj z obszernej galerii dodatków, dzięki którym nadasz swoim zdjęciom osobistego charakteru. W Colorland znajdziesz dziesiątki tematycznych szablonów dostosowanych do każdej okazji. Nasi Klienci najczęściej decydują się na:

• szablon Podsumowanie roku – uporządkuj tegoroczne wydarzenia z fotograficzną dokładnością. Ład zapewni Ci chronologia, którą znajdziesz w tym szablonie. Układ z podziałem na miesiące sprawi, że na pewno nie osadzisz swoich wspomnień w niewłaściwym czasie.

20221220095619_Fotoksiążki z szablonem Podsumowanie roku.webp

• szablon Na każdą okazję – uniwersalny szablon z dominującą bielą to połączenie klasyki z nowoczesnością. Z tym szablonem masz ogromne pole do popisu – możesz dać upust swojej artystycznej stronie i ozdobić kadry wedle upodobań.

20221220120532_Fotoksiążka z szablonem Na każdą okazję.webp

• szablon Plaster miodu – wspomnienia słodkie jak miód najlepiej wyglądają właśnie z tym szablonem! Geometryczne ramy w kształcie plastrów miodu będą idealnym miejscem na ekspozycję bezcennych kadrów.

20221220095619_Fotoksiążka z szablonem plaster miodu.webp

Jak zrobić podsumowanie roku?

Grudzień to miesiąc, w którym myśli wędrują w stronę świąt i czasu z najbliższymi. W tym czasie głowę zajmują także pytania na koniec roku. Co udało mi się osiągnąć? Jak poradziłem/am sobie w życiu osobistym i zawodowym? Czy udało mi się zrealizować wytyczone cele?

Odpowiedzią na te pytania niech będzie fotoksiążka. Zamieść w niej fotografie, które ukazują najbardziej emocjonujące chwile tego roku. Rodzinne kadry, a także zdjęcia z przyjaciółmi – nie szczędź na nie miejsca! To one będą źródłem Twoich wspomnień przez kolejne lata, wywołując uśmiech i powodując błysk w oku.

Czas jest wszystkim, co masz – cytaty na podsumowanie roku

Każda końcówka roku boleśnie uświadamia Ci, że czas nie stoi w miejscu, a życie toczy się dalej? Wykorzystaj jak najlepiej każdą chwilę, by mieć co wspominać! Projektowanie swojej fotoksiążki możesz rozpocząć od zgromadzenia ulubionych zdjęć. Wybierz szablon, by następnie – strona po stronie – wypełniać go niezapomnianymi kadrami. Dodawaj zdobienia, wstawiaj ramki i maski, baw się formami. Co jeszcze może Ci się przydać?

Podsumowanie roku w zdjęciach powinno przybrać nieco nostalgiczny ton. W swojej fotoksiążce możesz wstawiać tekst, by uczynić całość jeszcze bardziej atrakcyjną. Co powiesz na cytaty o czasie?

• „A skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód” – Paulo Coelho

• „Aby czasu nie marnować i sił nie roztrwonić, mądrych ludzi trzeba słuchać i jak skarb ich chronić” – Marek Grechuta

• „Czas to materiał, z którego zrobione jest życie” – Benjamin Franklin

• „Czas to nie droga szybkiego ruchu pomiędzy kołyską a grobem; czas to miejsce na zaparkowanie pod słońcem” – Phil Bosmans

• „Czas spędzony z kimś, kogo kochamy, nigdy nie będzie stracony. Zostaje z nami na zawsze.” – Licia Troisi

Przyznaj, że takie podsumowanie roku w cytatach jest bardzo stylowe a jednocześnie motywujące do natychmiastowego podejmowania działań.

Fotoksiążka na prezent

Spersonalizowana książka pełna kadrów stanowi doskonałą pamiątkę, ale jest także trafionym prezentem dla kogoś bliskiego. Urodziny, rocznica ślubu, Boże Narodzenie – jest tyle okazji, by obdarować rodzinę cennymi wspomnieniami!

Fotoksiążka jako prezent na koniec roku będzie miłym akcentem na wejście w kolejny. Pamiętasz te pytania na podsumowanie roku? U progu kolejnego roku nabierają zupełnie nowego znaczenia. Właśnie w takim klimacie możesz stworzyć wyjątkowy prezent, by zmotywować kogoś do spełniania marzeń i realizacji własnych ambicji. Personalizowana fotoksiążka to bardzo osobisty podarunek, który zachwyci, przywoła miłe wspomnienia i zachęci do stawiania odważnych życiowych kroków. Zaprojektuj własny egzemplarz i podaruj komuś, kto jest bliski Twojemu sercu. Połączenie kadrów z pięknymi cytatami i szablonem stworzą niezapomnianą pamiątkę na lata.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: