InspiracjeTriki i porady

Podarunki bez okazji – wyraź swój język miłości z fotoprezentami

09.02.2024 • Przeczytasz w 5 min.

W lutym witryny sklepowe zmieniają swoją ekspozycję. Zimowe akcenty ustępują miejsca miłosnym, sugerując zbliżające się Walentynki. Tego dnia zakochani będą okazywać sobie uczucia w wyjątkowy sposób. Uważasz, że miłość należy celebrować każdego dnia w roku? Słusznie! Podarunki bez okazji są jeszcze lepsze. Sprawdź, co podarować bliskiej osobie, by wyrazić swoje uczucie.

Język miłości w 5 odsłonach

Zewsząd słyszy się, że miłość można okazać na wiele sposobów. Specjalistą w relacjach międzyludzkich okazał się Gary Chapman – amerykański pisarz, a także pastor, charyzmatyczny mówca i psychoterapeuta. W jednej ze swoich publikacji opisał 5 języków miłości:

  • słowa – świadczą o przywiązaniu i sprawiają radość. Mogą to być komplementy, listy, a także krótkie wiadomości przesyłane za pośrednictwem współczesnych komunikatorów,
  • czas – to ważny wyznacznik uczucia. Wspólnie spędzane chwile są niezwykle budujące dla miłosnej relacji. Osoba, która w napiętym harmonogramie jest w stanie wygospodarować czas dla drugiej połowy, z pewnością będzie postrzegana jako ta, która poświęca się i angażuje w związek,
  • kontakt fizyczny – buziaki, dotyk, czułe przytulenie to gesty, które nie wymagają słów. Taki wyraz miłości jest powszechny nie tylko wśród par, ale i w relacjach rodzinnych. To ulubiona forma porozumiewania się z osobą, na której Ci zależy,
  • miłe gesty – przygotowanie śniadania do łóżka, wyręczenie drugiej osoby w obowiązkach domowych czy podanie pysznej herbaty wieczorem – drobne przysługi świadczą o silnym zaangażowaniu w związku,
  • prezenty – jeden z najpopularniejszych sposobów wyrażania uczuć. Nie wolno ich traktować jako metody na zdobycie drugiej połowy. Wręczanie prezentów powinno być podyktowane chęcią sprawienia komuś przyjemności i przekonania się, jak bardzo zna się drugą osobę. Który z tych miłosnych języków jest Ci najbliższy? Jeśli lubisz wręczać komuś prezenty, teraz możesz się wykazać swoją kreatywnością. Doradzam idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby – i to w kilku odsłonach.

Upominek do 50 zł? Drobne gesty mają wielką moc!

Prezenty są świetnym sposobem na to, by okazać komuś miłość. Musisz jednak wiedzieć, że w tym wypadku nadmiar takich gestów działa jak cukier – dość szybko może spowodować uczucie przesytu i zwyczajnie przesłodzić drugą osobę. Każdy upominek powinien być przemyślany, a przy okazji dobrze, aby był też niedrogi. Poznaj pomysł na prezent na Walentynki do 50 zł i daj się zainspirować.

Powyższe propozycje możesz wykorzystać nie tylko na okazję Dnia Zakochanych. Fotoprodukty to zaskakujący pomysł na prezent dla niej lub dla niego, który wręczysz przy porannej kawie, oczekując w zamian wyłącznie słodkiego buziaka.

20240209095325_2 (7).webp

Odbitki – wzruszający akcent na każdą okazję

Chcesz podarować bliskiej osobie coś, co wywoła nie tylko uśmiech na twarzy, ale i wachlarz pięknych wspomnień? Odbitki to idealny pomysł na prezent dla niego. Płeć piękna narzeka, że znacznie trudniej o trafiony upominek dla przedstawiciela męskiego gatunku, dlatego wszystkim paniom doradzam komplet tradycyjnych odbitek w odświeżonej formie.

Na stronie Colorland możesz wykadrować swoje zdjęcia, zamówić ulubione wspomnienia na papierze premium, a także dokonać inteligentnej korekcji zdjęć. Zestaw odbitek w komplecie z pudełkiem prezentowym stworzy estetyczną i wartościową całość.

Fotoobraz – efektowny miłosny gest

Jaki jest pierwszy sygnał zaangażowania w związek? Utrwalasz kadry i wracasz do nich, czule się uśmiechając. A jeśli zechcesz wyeksponować jeden z nich, to prawie jak ogłosić całemu światu swoje przywiązanie do drugiej osoby.

Fotoobraz to piękny pomysł na prezent na Walentynki i na co dzień. Gdy chcesz przekazać drugiej osobie ważną wiadomość i podkreślić, jak wiele dla Ciebie znaczy, podsuń jej obraz ze zdjęcia własnego projektu. Fotografia na płótnie canvas dogłębnie wyrazi Twoje zaangażowanie.

20240209095325_3 (13).webp

Fotoprodukt z rozczulającym wnętrzem

Szukasz prezentu z efektem WOW? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie go zaprojektować. Harmonijka to osobisty i efektowny upominek, którym utrwalisz najpiękniejsze chwile spędzone razem. Na rozkładanych stronach możesz umieścić kilkanaście cennych kadrów. Całość będzie skrywać się za okładką powleczoną aksamitnym i przyjemnym w dotyku materiałem, a magnetyczny zatrzask ochroni zdjęcia przed zniszczeniem.

Album jest niewielkich rozmiarów, więc dzięki swojej podręcznej formie można mieć go zawsze przy sobie. Produkt możesz dodatkowo spersonalizować, umieszczając na okładce krótki tekst (np. podpis lub datę). W ten sposób udekorujesz wierzchnią część materiału – grawer zostanie dla Ciebie wypalony laserowo.

Wyrażaj miłość fotoprezentami

Wspomnienia pozwalają dzielić się z kimś bliskim częścią swojej przeszłości. Niekiedy są to piękne i osobiste momenty, które na zawsze wyryją się w sercu i pamięci. Moim zdaniem taki prezent ma większą wartość od biżuterii z diamentem.

Co sprawia, że prezenty ze zdjęciem są wyjątkowe? W wielu przypadkach, oprócz oczywistej przyjemności, jaką daje przeglądanie pamiątkowych fotografii, jest to personalizacja. Upominek z dedykacją staje się unikalnym przedmiotem, którego nie ma nikt inny na świecie. Jeśli więc zechcesz wyrazić swoją miłość właśnie w ten sposób, zrób to w dowolnej chwili. Po prostu, bez okazji.

20240209095325_4 (6).webp

Komu wręczyć personalizowany prezent?

W pierwszej kolejności na pewno przychodzi Ci do głowy druga połowa. Pielęgnowanie takiej relacji najczęściej opiera się na drobnych, nieoczekiwanych podarunkach. I to jest świetny trop, który zaprowadzi Cię wprost w objęcia ukochanej osoby.

Prezent bez okazji możesz wręczyć także bliskim osobom z rodziny lub przyjaciołom. Pomyśl tylko, ile przyjemności sprawisz siostrze, dziadkowi czy przyjaciółce prezentem ze zdjęciem i osobistą dedykacją. Takie gesty robią doskonałe wrażenie w chwili, gdy osobiście przekazujesz prezent lub wysyłasz osobie na wskazany adres zamieszkania. Jeśli nie masz możliwości odwiedzić tej osoby, niespodziewana paczka będzie niczym promyk słońca w pochmurny dzień.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: